התקנת מצלמות אבטחה » מתקין מצלמות אבטחה בישראל » מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה – מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה – מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה

טבלת מחירים של התקנת מצלמות אבטחה אור יהודה

סוג התקנת מצלמות אבטחה באור יהודהמחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה
2 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-649 ש"ח
4 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-1,149 ש"ח
2 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-499 ש"ח
4 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-899 ש"ח
2 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-699 ש"ח
4 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-1,299 ש"ח
*המחירים לא כוללים מע"מ כחוק + התקנה**המחירים משתנים בהתאם לאיכות המצלמות

אחת מאחריות הליבה של כל בית ספר באה לידי ביטוי בלספק סביבה בטוחה לתלמידים ולצוות עובדי בית הספא.

האזינו לכתבה

הוספה של מצלמות אבטחה, על ידי מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה, בתור חלק מתוכנית האבטחה הכוללת של בית הספר היא מגמה גוברת והולכת. על ידי שימוש במעקב וידאו, בתי ספר יכולים לסייע בהפחתה של אתגרים שכיחים רבים שהם חווים, כמו לדוגמה – אלימות, הצקות, היעדרויות, גניבות או הסגות גבול. ממש כדאי לכם לקרוא מראשית דברינו ועד לתומם, וכך תדלו עובדות חדשות על מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה, וכן על מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה.

התקנת מצלמות אבטחה אור יהודה

האם מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה אפקטיבי עבור אבטחה בבתי הספר, וכיצד?

באופן טבעי, ההורים סומכים על הנהלת בתי ספר שתספק סביבה בטוחה לילדים שלהם מדי יום, ומערכת מצלמות אבטחה באור יהודה מתוכננת כהלכה עשויה לעזור לספק להורים הרבה ביטחון ושקט נפשי. הנה איך מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה יעזור לשקט הנפשי של הורי תלמידי בית הספר:

 • תקפידו על בטיחות בזמן חירום – כאשר מצבי חירום בבית ספר יכולים להיות נדירים, חשוב שבית ספר יהיה מוכן לתרחישים שהם יכולים להתקיים. אם הם אכן מתרחשים, ויש צורך לפנות בית ספר, אפשר להשתמש בשירותים של מעקב, על ידי מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה, על מנת לאתר צווארי בקבוק ולזהות נקודות יציאה זמינות.

 • ביכולתו של מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה למנוע תקריות – מניעה היא פונקציה חשובה של מערכת מצלמות אבטחה זמינה בבית ספר. באמצעות הצבה של מצלמות אבטחה במקומות קריטיים, בתי ספר ירתיעו פושעים עתידיים מלבצע פשעים או לחלופין להתנהג בצורה גרועה. התמונות שיסופקו על ידי מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה יכולות לשמש בתור ראיה בעת אכיפת פעולות משמעתיות. כמו כן, בעזרת אינטגרציות עם מערכת האבטחה שלכם, אפליקציות לנייד ואימות וידאו, מנהלי מערכת מצלמות אבטחה יכולים לטפל באירועים אלו במהירות ובדייקנות.

 • מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה מאפשר מעקב אחר נוכחות ופעילויות בבית הספר – מורים ומנהלים בבית הספר שואפים לפקח על מקום המצאם של תלמידיהם במהלך הפעילויות בבית הספר, אבל השיטות שלהם לא חסינות לגמרי, בפרט מחוץ לשעות הלימודים. אפשרי להשתמש במעקב וידאו כדי לתמוך במאמצים של בתי ספר באופן הזה שהם מאפשרים להם לאמת נוכחות ולסייע באיתור בני אדם. זה עוזר להבטיח בטיחות בבית הספר וניתן להשתמש בו במקרה של חירום.

 • שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה מסייעים בבקרת גישה – מערכת מצלמות אבטחה יכולה לספק שכבה נוספת של בקרת גישה לבית הספר. על ידי אינטגרציה, ביצוע סינרגיה זה מאפשר לבתי ספר לעקוב בדיוק מי ניגשים לבית הספר לאזורי הבניין באמצעות אישורים מאושרים ורישומים חזותיים. זאת ועוד, מצלמות אבטחה מציעות תמיכה מצוינת למאבטחים בפועל, ומאפשרות להם להתמקד באזורים מרכזיים.

 • שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה יכולים להרתיע גניבות – גניבות הינן תופעה נפוצה בבתי ספר רבים, מכיוון שהן נוגעת לחפצי ערך של תלמידים או לציוד וציוד לבית הספר. מעקב וידאו יכול להיות כלי רב ערך בשביל לסייע במניעת התרחשות גניבה. באמצעות קיום מצלמות אבטחה באזורים משותפים, מקומות פגיעים או חדרים שבהם מאוחסנים חפצי ערך, בתי ספר יכולים להרתיע התנהגות בלתי רצויה וגניבות. מעקב וידאו גם מאפשר למנהלי בתי ספר לפקח על השימוש במשאבים ובציוד כדי לוודא שהם מנוצלים כראוי.

על איזה טעויות יכול להתריע בפניכם מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה?

אם אתם מעוניינים לשמור על בטיחות הנכס או בית העסק שלכם, אחת האפשרויות הטובות ביותר שלכם היא להזמין את שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה. התקנה של מצלמות אבטחה באור יהודה הינה עמוד השדרה של כל מערכת אבטחה מתפקדת. היא תפעל בתור העיניים שלכם, כשאתם לא תהיו בסביבה ותיתן לכם דין וחשבון בעוד שאתם הכי צריכים את זה. לפיכך, קיימות המון טעויות שכיחות בהתקנה של מצלמות אבטחה, שיכולות לגרום לנזק במערכת מצלמות האבחה שלכם. ולהלן הטעויות שיכול להתריע בפניכם מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה:

 • מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה יכול להתריע בפניכם על ביצוע טעויות התקנת מצלמות עשה זאת בעצמך – מרבית טעויות התקנת המצלמה קורות לבני האדם שמנסים להתקין את מצלמות האבטחה באור יהודה בעצמם, במקום להתקשר לאיש מקצוע כדוגמת – מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה. מהרכבה לא נכונה ועד להגדרה שלא כראוי, יש הרבה טעויות שהתקנת מצלמת עשה זאת בעצמך יכולה להוביל אליהן. התקשרות לשירותי מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה מקצועי היא תמיד ההימור הטוב ביותר כדי להימנע מכך.

 • מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה יכול להתריע בהיבט של בחירת המיקומים השגויים למצלמות אבטחה – בעוד שאתם מתקינים מצלמות אבטחה, אחד הגורמים החשובים ביותר המשפיעים על היעילות שלהן הוא המיקומים שאתם בוחרים להתקנתן. אם למצלמות האבטחה שלכם אין קו ראייה ברור לאזורי עניין, מצלמות האבטחה יהיו ממש חסרות תועלת. קו ראייה הוא לא הדבר היחיד שאתם חייבים לחשוב עליו. שמא תרצו שיהיו לכם כמה מצלמות אבטחות גלויות על מנת להניא פולשים, ואף כמה מצלמות אבטחה דיסקרטיות יותר, בשביל לנטר אותן מבלי שהם ידעו.

 • אין מקור כוח גיבוי – כאשר מתרחשות הפסקות חשמל, הפשע והפריצה מרקיעים שחקים. שמירה על מצלמות האבטחה שלכם ברשת האינטרנט ברגעים הפגיעים ביותר של הבית שלכם צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. כדאי שתקפידו להתקין מקור כוח לגיבוי בעת התקנת מצלמות האבטחה שלכם, כדי למנוע חשיפת הרכוש שלכם לסיכון.

 • יש את המצלמות השגויות – לא להחזיק במצלמות אבטחה באיכות גבוהה זאת אחת הטעויות הגדולות ביותר שאתם יכולים לעשות. אם איכות התמונה שלכם לא מצוינת מדי מכדי לראות מה קורה, ייתכן שבכלל אין לכם כל אפקטיביות ממצלמות האבטחה.

 • הצבת מצלמות נמוך מדי – כולם ראו את הסרטים שבהם פושע משתמש בספריי שחור כדי להחשיך מצלמה מלראות מה קורה. זוהי טכניקה אמתית בה משתמשים פושעים המבקשים להשבית מערכות של מצלמות אבטחה. הפתרון הקל? מתקין מצלמות אבטחה באור יהודה יתקין את מצלמות האבטחה שלכם גבוה מדי, כדי שבני האדם יפעילו אותן ללא שימוש בסולם. הבאת סולם לפריצה היא מסורבלת ובאמצעות הצבת מצלמות האבטחה מחוץ להישג ידכם, אתם בעצם מזמנים אופורטוניסטים לנסות.

 • בעל תוכנת מצלמות אבטחה גרועה – מצלמות האבטחה שלכם ומערכת המעקב שלכם, בהיבט כללי, טובות רק כמו התוכנה שמפעילה אותן. אם תוכנת מצלמות האבטחה שלכם מיושנת או לא ניתנת לחישוב עם מצלמות האבטחה שלכם, זה ממש לא משנה עד כמה המערכת של מצלמות האבטחה שלכם מתקדמת. בלי התוכנה הנכונה, זה יהיה חסר תועלת עבורכם.

מה הוא מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה?

לפני שתתאהבו במחירים של התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה, רצוי שתדעו מה הוא מחיר התקנת מצלמות אבטחה באור יהודה, כלעיל:

 • המחיר של התקנת מצלמה חשמלית, כולל מע"מ, הינו – בין שלושת אלפים וחמש מאות ₪, לבין חמשת אלפים ₪.

 • המחיר של התקנת מצלמת אבטחה סטנדרטית לבית, כולל מע"מ, הינו – בין שלוש מאות וחמישים ₪, לבין חמש מאות ₪. החישוב הוא עבור מצלמה אחת וכבל בגודל של עשרים מטרים מסוג 59 RG.

 • המחיר של התקנת מערכת הקלטה, כולל מע"מ, הינו – בין מאתיים ₪, לבין שש מאות ₪. לרבות עלות תכנות מערכת ההקלטה, והן התאמה שלה למצלמות אבטחה.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה אור יהודה

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה אור יהודה. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה אור יהודה הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה אור יהודה יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה אור יהודה מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם