התקנת מצלמות אבטחה » סוגי מצלמות אבטחה » מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה

סוגי התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייהמחיר לסוגי התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה
התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה של שש מצלמות אבטחה באזור תעשייההחל מ- 4999 ש"ח
התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה בחדר המדרגותהחל מ- 499 ש"ח
מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה של עשר מצלמות אבטחה באזור תעשייההחל מ- 9999 ש"ח
המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

מפעלים וארגוני ייצור באזור תעשייה פועלים בשוק תחרותי יותר ויותר עם רווחים הולכים ופוחתים ואיומים מצד מתקנים וספקים מהחוף המשפיעים על התעשייה. למפעלים באזורי תעשייה חשוב להפליא להשתמש בכל הזדמנות, על מנת להגדיל את היעילות התפעולית הכללית, או לחלופין להפחית את זמן ההשבתה של המכונות, בשביל להבטיח תפוקה מקסימלית של ערך.

האזינו לכתבה

כדי לשמור על ייצור הערך ברמה הגבוהה ביותר, זה ממש קריטי שהבעיות של הזמן האבוד יישמרו למינימום מוחלט, יעילות הציוד הכוללת תישמר גבוהה ואף אבטחת המקום תישמר ברמה גבוהה. במידה ותמשיכו לקרוא, תגלו כי מצלמות אבטחה באזור תעשייה מאומצות יותר ויותר, לשם סיוע למפעלים בייצור ולהשגת היעדים שהוזכרו לעיל. כמו גם, נחשוף אתכם לאלמנט של מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה.

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה

מה היתרונות המשמעותיים של התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה?

לרמה טובה של נראות בתוך מפעלים באזור תעשייה יכולים להיות כמה יתרונות משמעותיים, בעוד שחלק מהם מפורטים לעיל:

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה מספקת ביטחון – זה אולי נראה מובן מאליו, אבל אחד היתרונות הכי משמעותיים של שימוש בפתרון מצלמות אבטחה יעיל בהקשר של אזור תעשייה הינו האבטחה שהן מספקות למתקן של. עצירת גניבות, ונדליזם וחבלה אפשרית היא קריטית לשמירה על רמת יעילות תפעולית גבוהה. תיקחו בחשבון את ההשפעה על העסק במקרה שמתחרה יצליח להיכנס לבניין באזור התעשייה מבלי להתגלות ולחבל בציוד שעלול להיות יקר מאוד, זה בהחלט לא דבר שלא נשמע. אבטחה פיסית היא חלק קריטי בכל עסק, במיוחד אלה שיש להם מכונות של תג מחיר גבוה למדי, אשר נעולים מאחורי דלת הכניסה הרגילה של המקום. השילוב של פתרונות התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה וראייה רחבה של מערכות אזעקה ומערכות אבטחה אחרות בעלות ערך מוסף עשוי לספק רמה יוצאת דופן של אסטרטגיה שתגן על העסק לטווח בינוני עד ארוך.

 • בריאות ובטיחות בעבודה – למפעלים באזור תעשייה יש לרוב סיכון גבוה מאוד לפגיעה במקום העבודה בשל כמות המכונות הכבדות והחלקים הנעים הקשורים לתעשייה. יודעי דבר מעריכים, כי פציעות במקום העבודה עולות לעסקים הון תועפות בשנה בעלויות הקשורות ישירות לפציעות. רמת נראות גבוהה במתקני אזור התעשייה מספקת למעסיקים את היכולת לאמת תביעות פציעה ולהבטיח שכל העובדים פועלים בהתאם למדיניות החברה ולנהלי הבטיחות.

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה מספקת מעקב אחר זמן – זיהוי פנים – עבודה במשמרות בתוך מפעלי אזור התעשייה עשויה בדרך כלל להציב כמה אתגרים עם תזמון וניהול צוות העובדים. התקופות הקודמות של כרטיסי ניקוב, כמו גם כניסה לעובדים, אינם עוד שיטה אפקטיבית למעקב אחרי העובדים. זיהוי פנים הפך לשיטה משתלמת יותר ויותר למעקב אחרי זמן של צוות העובדים על ידי שימוש בבינה מלאכותית, אשר מוגדרת לזהות בני אדם והן לתעד אותם כנוכחים וכפעילים בסביבת העבודה. שימוש זה בבינה מלאכותית היה אחד מהיישומים המעשיים המוקדמים של הטכנולוגיה בטבע והיא ממשיכה להתפתח ולהשתפר.

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה מאפשרת ניטור מכונה – מדדי יעילות תפעולית כוללת גם את הזמינות בפועל של מכונות לתפעול בעת הצורך. כאשר מפעילים מכונות עד שמונה עשרה שעות ביממה, ולעתים אפילו עשרים וארבע שעות ביממה, התחזוקה הופכת להיבט חשוב להפליא בפעילות. אחד הסימנים הבטוחים לכשל פוטנציאלי של המכונות, או להגברת החיכוך הוא הצטברות חום מחוץ לסובלנות רגילה. למצלמות אבטחה של אינפרה אדום יש את היכולת לבצע ניטור של הטמפרטורה במכונות תפעוליות, בלי כל צורך לעצור את הציוד כדי לבדוק. זה מספק רמה גבוהה להפליא של נראות לבריאות המכונה מבלי לזמן שטכנאי שיעמוד מול המכונה. עבודה זו מתבצעת בדרך כלל באמצעות מפעיל אתר או מנהל תפעול שיש לו נראות של כל המכונות הפועלות.

מה הן 7 הסיבות של התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה?

על פי הרבה מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה נקשרה לירידה של שישה עשר אחוזים בשיעור הפשיעה. ברור שמצלמות אבטחה יעילות נגד פשע, אך הן משרתות יותר מטרות מאשר רק מניעת פשע. בין אם מקום העבודה הינו מסחרי, ובין אם מקום העבודה הוא תעשייתי, אתם יכולים להפיק תועלת מהתקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה. הנה שבעת הסיבות ללמה אתם צריכים התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה:

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה תספק לכם שקט נפשי – נניח שאתם והקולגות שלכם נמצאים בתערוכה. השקעתם המון זמן וכסף על מנת לוודא שהדוכן שלכם יהיה אחד הטובים בסביבה. אם אתם שם כבר כמה ימים, ייתכן שלא תרגישו בטוחים במאה אחוזים לגבי השארת הדוכן שלכם במקום חשוף בשעות הלילה. עם התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה תוכלו ליהנות משקט נפשי בזמן שאתם לא נמצאים במקום פיסית. התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה ניידת וקלה להתקנה, משמע – שאם אתם נמצאים בנסיעת עסקים ארוכה, אתם עשויים להגדיר ולהוריד חיש מהר את מערכת מצלמות האבטחה הזאת. מערכת מצלמות אבטחה באזור תעשייה מרתיעה אנשים מגניבות ומוונדליזם. לא רק זה, אבל אם הם מחליטים להמשיך עם זה, יהיו לכם הוכחות קונקרטיות מי עשה את זה ומתי. זה יכול לחסוך לכם המון טרחה, בעוד שאתם צריכים לספק ראיות לחקירת משטרה.

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה יכולה להגן על העובדים ועל הלקוחות שלכם – אם העובדים שלכם נמצאים באתר בנייה, באזור התעשייה המרוחק, ועובדים שעות ארוכות, הם יכולים להיות רגישים יותר לפעילות פלילית. קודם כל, הם נמצאים בחוץ; שנית כל, אולי הם לא יהיו ערניים אחרי משמרת ארוכה. זה עלול להיות מתכון לאסון אם אין מצלמות אבטחה במקום. באמצעות התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה, תרתיעו פושעים אפילו מלחשוב על ביצוע פשעים ברכוש שלכם. זה לא רק יגן על העובדים שלכם, כי אם אף זה יכול להגן על כל לקוחות שייתכן שביקרו במקום. זה יבטיח שכולם יגיעו למקום העבודה וממנו בבטחה.

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה שומרת על העובדים שלכם פרודוקטיביים – אפילו העובדים הטובים ביותר משחררים יעילות לעתים, בפרט אם העובדים יודעים שהם לא נמצאים תחת העין הפקוחה של המעסיק שלהם בכל רגע נתון. כתוצאה מכך, אתם יכולים לקבל כוח עבודה שאינו פרודוקטיבי, כפי שהוא אמור להיות. כשהעובדים שלכם ידעו שאתם יכולים לראות מה הם עושים בהתראה של רגע, הם לא יתפתו להשתגע ולא לבצע את המשימות שעל הפרק. מצלמות האבטחה שלכם גם יתנו לכם הזדמנות להפגין הערכה למי שמגיע לה ולנזוף במי שצריך תזכורת נחרצת. כמו כן, התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה נותנת לכם תצוגה כללית טובה יותר של איך מתנהלת זרימת העבודה. זה יכול לעזור לכם לזהות איפה אפשר לשפר משהו בעבודה.

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה תגן עליכם מפני פעולה משפטית – שוב, תאונות הן תמיד אפשרות במקום עבודה, גם אם זה בתוך מפעל שקט. זה בלתי נמנע שמישהו ייפגע, בין אם זה עובד, ובין אם זה לקוח. כשזה קורה, אתם בוודאי תרצו לוודא שאתם מכוסים באופן הזה שאינכם האחראיים. אם מישהו ינסה לנקוט כנגדכם בצעדים משפטיים באופן שגוי, תוכלו להתמודד עם המצב במהירות בעזרות ראיות מוצקות ממערכות האבטחה שלכם. זה מסייע בתרחישים שבהם עובדים נוקטים בצעדים משפטיים האחד כנגד השני. בעוד שאתם יכולים לספק להם הקלטות וידאו, זה עשוי לעזור להליכי בית המשפט שלהם לעבור הרבה יותר מהר וחלק יותר.

 • באמצעות התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה תפתרו מחלוקות מהר יותר – מחלוקות במקום העבודה תמיד יתעוררו, במיוחד בסביבות של לחץ גבוה. ברוב המקרים, מדובר בתרחיש של  – הוא אמר, היא אמרה, וייתכן שיהיה קשה להחליט על צעדים משמעתיים כאשר אתם לא בטוחים באיזה צד לנקוט. אם יש לכם מצלמות אבטחה, ייתכן שיהיה ברור יותר להבחין מי טעה ומי צודק. כמו למשל – במידה ועובד אחד טוען שהאחר עורר את הוויכוח, ההקלטות שלכם מסוגלות לומר לכם אחרת. מערכת מעקב טובה מבטיחה שלא רק תקבלו את הסיפור האמתי, כי אם גם תביאו להחלטות הוגנות. זה יכול לעזור להקל על סביבת עבודה כוללת טובה יותר.

 • התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה מספקות בטיחות טובה יותר במקום העבודה – מספר תעשיות כרוכות במצבים מסוכנים לעובדיהם – אם העסק שלכם נופל תחת הקטגוריה הזאת, אז אתם בהחלט רוצים לקבל מצלמות אבטחה במקום שלכם. בהתחשב בנפילות, החלקות ותאונות אחרות שעשויות לקרות במקום העבודה, עדיף אם כל אלה יתועדו. ראשית כל, זה יספק תיעוד ברור של מתי והיכן קרתה התאונה; שנית כל, זה יכול לעזור לכם לשפר את פרוטוקול הבטיחות שלכם כשאתם רואים את התאונות הנפוצות ביותר מול עיניכם.

מה הינו המחיר של התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה?

מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה מושפע מכמה נתונים, כמו לדוגמה – כמות או הסוג של מצלמת האבטחה, והנה הם היבטי מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה:

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה של שש מצלמות אבטחה באזור תעשייה – בין חמשת אלפים ₪, לבין שבעת אלפים ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה בחדר המדרגות – בין חמש מאות ₪, לבין שבע מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה של עשר מצלמות אבטחה באזור תעשייה – בין עשרת אלפים ₪, לבין חמישה עשר אלף ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשייה של מצלמת אבטחה באזור תעשייה – בין שלושת אלפים ומאתים ₪, לבין ארבעת אלפים וחמש מאות ₪.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשיה

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשיה. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשיה הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשיה יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה באזור תעשיה מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם