התקנת מצלמות אבטחה » מתקין מצלמות אבטחה בישראל » מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע – מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע – מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע

טבלת מחירים של התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע

סוג התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבעמחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע
2 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-649 ש"ח
4 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-1,149 ש"ח
2 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-499 ש"ח
4 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-899 ש"ח
2 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-699 ש"ח
4 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-1,299 ש"ח
*המחירים לא כוללים מע"מ כחוק + התקנה**המחירים משתנים בהתאם לאיכות המצלמות

בעיות של התקנת מצלמות אבטחה בנכס לא מפסיקות לצוץ, והן מופיעות חדשות לבקרים. מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע קודח חורים, מכניס חוטים וכבלים בפנים ומחוץ לבית, מה שעלול קצת להפחיד אתכם.

האזינו לכתבה

שלא לדבר על מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע אם תבקשו את שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע למעקב בית. אנחנו ממש מבקשים, תעשו לנו ג'סטה, ותקראו את המאמר הנ"ל למן תחילתו ועד לתומו, וכך ייפתח לפניכם עולם מדהים של מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע, כמו גם מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע.

התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע

האם אפשרי להיות מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע בשיטת DYI?

בהחלט אפשרי להיות מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע בשיטת DIY. רגע לפני שאתם מתחילים פרויקט של התקנת מצלמות אבטחה בעצמכם, בין אם זאת מצלמת אבטחה אלחוטית, ובין אם זאת מצלמת אבטחה PoE IP, יש כמה דברים שאתם חייבים להכין ולתכנן מבעוד מועד, והנה הם לפניכם:

 • תכינו מראש את הכלים והחומרים להתקנת מצלמות אבטחה לשם שתהיה לכם התקנה חלקה – באופן כללי, הכלים הנחוצים להתקנה של מצלמות אבטחה, כוללים למשל – ברגים, עוגנים, כבלים, מתאם חשמל או מקלט, מקדחה חשמלית וכולי. אם רכשתם מצלמת אבטחה All-in-one, כי אז ברגים מסוג חומרי התקנה נחוצים לרוב הם כלולים בקופסת מצלמת האבטחה.

 • תדעו בדיוק אילו מצלמות אבטחה ביתיות להגדיר – תהליך ההתקנה משתנה בהתאם לסוגים שונים של מצלמות האבטחה. מצלמת אבטחה קווית לעומת מצלמת אבטחה אלחוטית, באיזו מהן כדאי לכם לבחור? זה תלוי בצרכי האבטחה הספציפיים שלכם. יש כיום מצלמות אבטחה WiFi, במיוחד מצלמות המופעלות באמצעות סוללה, לגמישות והתקנה קלה יותר, תוך כדי שימוש במצלמות אבטחה PoE IP קוויות לאותות רשת יציבים יותר.

  מצלמת האבטחה המופעלת בעזרת סוללה היא ללא כל ספק הבחירה הטובה ביותר שלכם, אם תהיו מעוניינים להיפטר מנוכחות של כבלים ושל קידוח מבולגן, במיוחד כאשר מתקינים מצלמות אבטחה מחוץ לדלת או לחלון הבית. מאה אחוזים בלי חוטים פירושו בלי כבלים וללא צורך בחיווט מלמעלה למטה. אתם עשויים להרגיש חופשיים למקם מצלמות אבטחה בכל מקום, בפנים ובחוץ, על מדף, שולחן או להרכיב אותו על הקיר ללא חוטים.

 • תחליטו איפה להתקין מצלמות אבטחה פנימיות וחיצוניות – לדעת היכן למקם את מצלמות האבטחה הביתיות שלכם קובע אם אתם יכולים למקסם את היעילות של מצלמת האבטחה שלכם. דלת כניסה, דלת אחורית וחלון מחוץ לרחוב הם המיקומים והמיקומים הטובים ביותר שהוצעו באמצעות מומחים בדמות של מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע שמומחה לאבטחה.

מה המעלות הניכרות של מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע?

כאן, אנו עוברים על כמה מהמעלות הניכרות של מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע שיכול להביא לעסקים מכל הסוגים, ולמה זה דבר נפלא להתקין מצלמות אבטחה בשטח העסק שלכם? קיימות סיבות רבות למה  מערכת מצלמות אבטחה טלוויזיה היא באמת תספק התקנה מועילה לכל בית עסק, אז למה שלא תשקלו לשכור את שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע באתר בית העסק שלכם ולספק לעצמכם ולצוות העובדים שלכם שקט נפשי מוחלט בבטיחות הפעילות שלכם? והנה הן המעלות של מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע:

 • מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע מסייע באיסוף ראיות – במקרה מצער של פשע המתרחש במתחם שלכם, מצלמת אבטחה באמת משתלמת מכיוון היא מספקת דרך לאסוף ראיות, על מנת לעזור להבין בדיוק מה קרה. אפשרי לפתור פשעים הרבה יותר בקלות באמצעות ראיות נוספות ממצלמת האבטחה, המסייעת בזמני מיקום, מיקומים, והכי חשוב, חשודים.

 • מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע עוזר לשמור תיעוד – זה תמיד רעיון טוב לשמור תיעוד של מתי צוות העובדים שלכם נכנס למשרד שלכם ועושה צ'ק אאוט ממנו, ואף מתי מתבצעים משלוחים או מתי מבקרים נכנסים למבנה שלכם, כדי שתוכלו להבטיח שהכול יתנהל בצורה חלקה.

 • מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע מונע פשיעה – מובן מאליו שהתקנת מצלמת אבטחה במתחם שלכם יהווה הרתעה רצינית לעבריינים ולכל מי שמבצע פעולות בלתי חוקיות. המראה של מצלמת אבטחה משרה אווירה של סכנה ונוכחות החוק, המרתיעה כל מי שמתכנן לבצע פשע מלעשות זאת.

 • מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע  עוזר בקבלת החלטות – כשזה מגיע ליישוב סכסוכים, צילומים ממצלמות אבטחה יכולים להיות חשובים להפליא. זה חל על תרחישים מקומיים ומסחריים כאחד. בין אם מדובר בהתמודדות עם חילוקי דעות במשפחה, סכסוכים בין עובדים, ובין אם מדובר על מריבות בין צוות עובדים ולקוחות, באמצעות הפניה לצילומי מצלמות האבטחה, פשוט תדעו את האמת.

 • מתקין מצלמות אבטחה בבאר שבע מבצע מעקב אחר פעילויות – מצלמות אבטחה יכולות לעקוב אחרי המתרחש במקום בו מצלמות אבטחה מותקנות. על ידי ניטור הפעילות של עובדים ומבקרים באתר העסק שלכם, אתם וכוח העבודה שלכם יכולים ליהנות משקט נפשי לגבי בדיוק מה שקורה מתחת לכל העניינים.

מה הוא מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע, של ארבע מצלמות אבטחה אנלוגיות?

באופן כללי, מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע, של ארבע מצלמות אבטחה אנלוגיות הולך ממש ככה:

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע, של ארבע מצלמות אבטחה אנלוגיות, לרבות הדרכה, קופסאות או הגדרות – נאמד בעלות של מאה תשעים וחמישה ₪ למצלמת אבטחה אחת, כפול ארבע מצלמות אבטחה, המחיר הינו – שבע מאות ושמונים ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע, של ארבע מצלמות אבטחה אנלוגיות, מערכת הקלטה של DVR לרבות דיסק קשיח של אחד טרה בייט – נאמד בעלות של אלף מאה ותשעים ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע, של כבלים אנלוגיים, לרבות – כל מה שנדרש, כולל צינורות, תעלות או פריסה, המחיר הינו – תשעה ₪ למטר, כפול חמישים מטרים, העלות הינה ארבע מאותי וחמישים ₪ .

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע, של ארבע מצלמות אבטחה אנלוגיות, לרבות חלקי חיבור כאלו ואחרים ושנאי – נאמד בעלות של מאה וארבעים ₪.

 • סך הכול – שבעת שלושת אלפים ושמונה ₪, פלוס מע"מ כחוק – ארבעת אלפים, ארבע מאות, ארבעים ושישה ₪.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה בבאר שבע מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם