התקנת מצלמות אבטחה » מתקין מצלמות אבטחה בישראל » מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה – מתקין מצלמות אבטחה בחדרה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה – מתקין מצלמות אבטחה בחדרה

טבלת מחירים של התקנת מצלמות אבטחה בחדרה

סוג התקנת מצלמות אבטחה בחדרהמחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה
2 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-649 ש"ח
4 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-1,149 ש"ח
2 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-499 ש"ח
4 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-899 ש"ח
2 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-699 ש"ח
4 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-1,299 ש"ח
*המחירים לא כוללים מע"מ כחוק + התקנה**המחירים משתנים בהתאם לאיכות המצלמות

כאשר מתקין מצלמות אבטחה בחדרה לרוב מתקין את מצלמות האבטחה במקומות למטרות בטיחות ואבטחה, קיימות המון מעלות סביב מתקין מצלמות אבטחה בחדרה, אף במרחבי בית הספר.

האזינו לכתבה

ניהול בית ספר זאת אחריות גדולה, לכל דעה ועניין. ככל ששטח בית הספר גדול יותר, באופן הזה גדלים הסיכויים לתקלות. בתקופה האחרונה, חשוב ביותר לשמור על אבטחה ובטיחות ברמה גבוהה בבתי הספר. מערכות מצלמות אבטחה מסוגלות לפקח על פעולות אנשי צוות בית הספר והתלמידים, לתפוס התנהגות בלתי הולמת של מורים ושל תלמידים, אירועי בריונות ותנועות אחרות שהוכחו כאחת הדרכים הטובות ביותר לקדם את האבטחה והבטיחות בבתי הספר. אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הלה למן תחילתו ועד לסיומו, וכך תאגרו המון ידע על מתקין מצלמות אבטחה בחדרה, כמו גם על מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה.

התקנת מצלמות אבטחה בחדרה

האם מתקין מצלמות אבטחה בחדרה יועיל לשם אבטחה בבתי הספר, ואיך בדיוק?

קיימים המון בתי ספר בחדרה שהשקיעו בטכנולוגיית אבטחה ותפסו את המעלות השוות ביותר של שמירה על בית ספר מאובטח ובטוח יותר. הנה איך מתקין מצלמות אבטחה בחדרה יועיל לשם אבטחה בבתי הספר, ואיך בדיוק:

 • באמצעות מתקין מצלמות אבטחה בחדרה תוכלו לצפות במה שמתרחש במסדרונות עמוסים בבית הספר – באזורים הצפופים, כמו למשל – בגני שעשועים ובמסדרונות, תקריות נוטות לקרות רק בגלל עומסי תנועה. כאשר מרבית התקריות האלו הן קלות שאפשר פשוט להתעלם מהן, אירועים גדולים מצריכים ראיות כדי לפתור אותם על הצד הטוב ביותר. מתקין מצלמות אבטחה בחדרה בבית הספר יכול לספק את הראיות הנכונות.

 • מתקין מצלמות אבטחה בחדרה משפר אבטחה והגנה כלליים – השקעה במערכות מצלמות אבטחה באמצעות רשות בית הספר מבטיחה לאפוטרופוסים ולהורים שילדיהם בטוחים בשטח בית הספר. בנוסף לכך, ההגנה הכללית שלהם מטופלת במהלך שעות הלימודים ובמהלך הצהרונים וכיתות נוספות.

 • מתקין מצלמות אבטחה בחדרה  בהכרח מונע פשעים – מתקין מצלמות אבטחה בחדרה בבתי ספר ירתיע תלמידים ותלמידים אחרים מלהתמכר לפעילויות פליליות, מכיוון תנועותיהם ייקלטו במצלמת האבטחה. נוכחות מערכת מצלמות אבטחה תמנע מהם לבצע פשעים כמו גניבה, ונדליזם ופעילויות לא חוקיות אחרות. כאשר הבריות יודעות שהן נמצאות תחת מעקב מצלמות אבטחה, הן על פי רוב מתנהגות במצב הטוב ביותר שלהן. יחד עם זאת, במקרה שמעשים אלו אכן מתרחשים, מערכות מצלמות האבטחה יספקו את הראיות הדרושות כדי לתפוס את הפושע ואת הפשע שלו בהתאם.

 • מתקין מצלמות אבטחה בחדרה מונע בריונות – מערכות מצלמות האבטחה החדשות בימינו מגיעות עם תכונות מתקדמות כמו למשל – שמע, צליל ולכידת קול. תלמידים סוררים שמציקים לתלמידים אחרים יכולים להיחקר על סמך רשומות שמע ווידאו כאחד. אי לכך ובהתאם לזאת, מיותר לציין עד כמה מערכות אבטחה מועילות.

 • מתקין מצלמות אבטחה בחדרה  מאפשר קידום חינוכי טוב יותר – עם מצלמות אבטחה שיותקנו בכיתות, קל יותר לזהות תלמידים שאינם משתתפים בשיעורים או שאינם חוזרים לכיתה לאחר הפסקות. הנוכחות של מערכות מצלמות אבטחה חייבת להוביל לדיווחים חיוביים על כך שציוני התלמידים והנוכחות השתפרו במידה רבה. ומשמעת היא כבר לא בעיה עכשיו.

כפי שאתם יכולים לראות, מערכות מצלמות אבטחה ומעקב בבתי ספר מסייעות להבטיח סביבת למידה בריאה ובטוחה לתלמידים.

מה הן השאלות שמומלץ לשאול את מתקין מצלמות אבטחה בחדרה?

יש כמה שאלות שמומלץ לשאול את מתקין מצלמות אבטחה בחדרה, כלעיל:

 • מה הן העלויות החודשיות? – מערכות מצלמות אבטחה מסוימות מגיעות עם אנשי קשר חודשיים לתחזוקת מערכת, או לרישוי תוכנה. תוודאו מבעוד מועד שאתם מבינים את כל העלויות הקשורות למצלמות האבטחה שלכם.

  ברם, מערכות מצלמות אבטחה מסוימות מגיעות ללא עמלות חודשיות, אתם רק נדרשים לשלם עבור השירות של מתקין מצלמות אבטחה בחדרה, ויש לכם את כל הגישה לאפשרויות צפייה חיה, הקלטה או שניהם. ההחלטה על התקנת מצלמות אבטחה לבית היא השקעה משמעותית, ולכן חיוני לבצע את בדיקת הנאותות שלכם. לאחר ביצוע מחקר נכון וניקוי כל הספקות שלכם, יהיה באפשרותכם למצוא מערכת מצלמות האבטחה האופטימלית בשבילכם.

 • איך מתקין מצלמות אבטחה בחדרה מתכוון להגן על החיבור שלכם? –  מערכת מצלמות האבטחה היא השקעה עצומה עבור הבית שלכם. בשל כך, שמירה על החיבורים הפועלים אל וממנו הטלוויזיה במעגל סגור חיונית לתחזוקת המערכת של מצלמות האבטחה שלכם. דירוג IP מסווג את מידת ההגנה שמספקת בית המצלמה. תשקלו לרכוש מצלמת אבטחה עם דירוג IP גבוה, מכיוון שמצלמות אבטחה חיצוניות נחשפות בקלות ללחות, רוח, אבק ושאר פסולת. תוודאו שאם מצלמת האבטחה לא עובדת כמו שצריך או לא עובדת בכלל, לחברת מתקין מצלמות אבטחה בחדרה יש גם שירותי החלפה ותיקון.

 • באיזה סוג של כבל משתמש מתקין מצלמות אבטחה בחדרה? – מערכת מצלמות אבטחה תחווה כשל מוקדם ממה שאתם מצפים באם מתקין מצלמות אבטחה בחדרה לא ישתמש בכבלי הרשת הנכונים.  מצלמת האבטחה שלכם היא השקעה ניכרת, בשל כך עליכם לוודא שהכבל שבו משתמש מתקין מצלמות אבטחה בחדרה מספיק עבור מצלמות אבטחה מהדור הבא.

 • האם אנחנו יכולים להוסיף ציוד לאחר ההתקנה הראשונית של טלוויזיה במעגל סגור? – הדברים לא נשארים אותו הדבר; הכול גדל ומשתנה. בשל כך, עליכם לוודא כי זאת אף הדרך של מצלמת האבטחה שלכם. אתם יכולים לשאול מתקין מצלמות אבטחה בחדרה את השאלות הספציפיות האלה – כמה קשה להוסיף חומרה? האם התוכנה תעבוד עם מותגי מצלמות אחרים? האם נוכל להרחיב את המערכת שלנו לאחר התקנת מצלמות האבטחה?

מה הוא מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה בחניון?

הנה הטווח של מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה בחניון:

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה בחנייה בדרך כלל הוא – בין שבע מאות וחמישים ₪, לבין אלף מאתיים וחמישים ₪. מחיר להתקנת מצלמת אבטחה אחת, שכולל מכשיר הקלטה. באם תרצו עוד מצלמות אבטחה בחדרה, המחיר לכל מצלמת אבטחה ירד.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחדרה בחנייה בדרך כלל הוא – אלף ₪, בעוד טווח המחיר הגבוה הוא אלף מאתיים וחמישים ₪, וטווח המחיר הנמוך הינו שבע מאות וחמישים ₪.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה בחדרה

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה בחדרה. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה בחדרה הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה בחדרה יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה בחדרה מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם