התקנת מצלמות אבטחה » מתקין מצלמות אבטחה בישראל » מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה – מתקין מצלמות אבטחה בנהריה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה – מתקין מצלמות אבטחה בנהריה

טבלת מחירים של התקנת מצלמות אבטחה בנהריה

סוג התקנת מצלמות אבטחה בנהריהמחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה
2 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-649 ש"ח
4 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-1,149 ש"ח
2 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-499 ש"ח
4 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-899 ש"ח
2 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-699 ש"ח
4 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-1,299 ש"ח
*המחירים לא כוללים מע"מ כחוק + התקנה**המחירים משתנים בהתאם לאיכות המצלמות

אין זה מפתיע שמרבית בעלי החברות רואים כיום במצלמות אבטחה בתור ממש חיוניות.

האזינו לכתבה

מצלמות האבטחה מסייעות להרתיע פשעים, יכולות להתריע בפניכם על פשע שנמצא בתהליך, וכאשר מתרחש, להקליט קטעים שיכולים לעזור לכם לתפוס את האשמים. ברם, מלבד כל הנאמר לעיל, מצלמות האבטחה עוזרות לשמור על העובדים שלכם פרודוקטיביים, או לחלופין מצלמות האבטחה תורמות ליצירה של סביבת עבודה בטוחה ונוחה. 

מתקין מצלמות אבטחה בנהריה יכול לא רק לחסוך לכם כסף, כי אם בזכות היכולת של מצלמות האבטחה לעזור לכם להרגיע את הלקוחות שלכם, כמו גם לשפר את אופן ניהול החברה שלכם, מצלמות האבטחה יכולות לעזור לכם אשכרה להרוויח כסף. אנחנו ממליצים לכם בחום לקרוא עד לסוף דברינו, וכך תתוודעו מקרוב לנושא של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה, ואף תבינו קצת על מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה.

התקנת מצלמות אבטחה בנהריה

מה הערך המוסף של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה?

אין רק ערך מוסף אחד שמלווה את השירותים של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה, כי אם יש הרבה ממנו, ואלו הם פני הדברים:

 1.  אף במידה ועסקינן אודות נכס למגורים, ואף במידה ועסקינן אודות נכס מסחרי, אבטחה ומעקב הפכו להיבטים חיוניים, על מנת להבטיח את שלומם של בני האדם ושל הרכוש. התקנת מערכת מצלמות אבטחה, על ידי מתקין מצלמות אבטחה בנהריה מקצועי, הינה קריטית עם הגדלת שיעורי הפריצות והפשיעה. זה גם מועיל לבעלי עסקים לקבל סקירה ברורה של התפעול השוטף. מערכות מצלמות אבטחה מתאימות לכל נכס מגורים או מסחרי, כמו למשל – בתי מלון, סוכנויות רכב, אתרי בנייה, בתי ספר, חניונים, מחסנים, אולמות תצוגה, חנויות קמעונאיות וכיוצא בזאת.

 2. מתקין מצלמות אבטחה בנהריה משמיש ניטור עובדים או מבקרים – על ידי השירותים של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה , מצלמות האבטחה יכולות להציע מעקב והקלטה בזמן אמת הוא ניטור פעילויות ומעקב אחר מה שקורה במקום. כמו כן, הוא מסייע לעקוב אחר נוכחות עובדים, אתיקה בעבודה, מספר הפסקות ושימוש במשאבי החברה. עבור חללי מגורים, הוא מסייע במעקב אחר משלוחים, ניקיון בתים וגם שימוש לרעה במעליות.

 3. באמצעות שירותי מתקין מצלמות אבטחה בנהריה תיהנו ממניעת פשעים  – אין זה מפתיע שלנכסים למגורים או מסחריים יש הרבה רגליים. יחס האנשים שנכנסים או שיוצאים מנכסים אלו למטרות שונות גבוה בהרבה ממספר אנשי האבטחה השומרים במקום. מערכות מצלמות אבטחה מסוגלות להשלים מעקב ידני ואף לכסות אזורים עיוורים שלרוב יותר קשה לנטר. מעקב צמוד אחר תנועת האנשים בכל צעד מבטיח בטיחות ומונע פשיעה בנכס. זה גם פועל כגורם מרתיע מכיוון שמצלמות האבטחה במקום עשויות להרתיע פושעים.

 4. באמצעות שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה תקבלו החלטות או הגנה מפני תביעות אחריות – תביעות שווא לוקחות זמן לפתור ואף גורמות להפסדים אדירים. תביעות אלו יכולות פשוט לנבוע משכנים או מבני משפחה בנכסי מגורים ולהרחיב גם תביעות עובדים ולקוחות המגישים תלונות שגויות על עסקים. מערכות מצלמות אבטחה, שעוקבות ומקליטות צילומים, יכולות לבוא להצלה ולהוכיח את מישהו כחף מפשע. זה אפילו יכול להפחית את הטרדת העובדים ולשמש הוכחה לנקוט בצעדים נגד העבריינים. מתקין מצלמות אבטחה בנהריה בכל תחומי המפתח אפילו ירתיע בני אדם מלהגיש תביעות שיש להן טענות שווא נגדכם או נגד הארגון שלכם.

 5. מתקין מצלמות אבטחה בנהריה מספק השגחה – בין אם אנחנו מדברים על נכסים מסחריים כמו לדוגמה – בנייני משרדים, חנויות קמעונאיות או אזורי מגורים, מצלמות אבטחה יכולות לעזור במעקב אחר הפעילויות השוטפות. במקרה של ונדליזם או נזק לרכוש, צוות האבטחה יכול לזהות במהירות את המבצעים ולפעול נגדם. מצלמות אבטחה מועילות אף באיתור מזוודות חסרות, חיפוש ילדים תקועים במקומות צפופים, ניטור תקני תאימות, לרבות מסכות להגנה מפני נגיף הקורונה, וכיוצא בזאת.

  זה חשוב מאוד למחסנים ואזורים רגישים, כגון – שדות תעופה, שבהם כל החלקה יכולה להוביל לנזק רב. מערכת מצלמות IP מרובות עם NVR יכולה לעזור לנטר מרחבים כל כך חשובים ממיקום מרכזי אחד בזמן אמת.

 6. שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה  יכולים להבטיח תפעול עסקי חלק – היבט נוסף של שימוש במערכת מצלמות אבטחה לעסקים קטנים עד בינוניים הוא שיפור חווית הלקוח. קבלת תצוגה במעגל סגור של האינטראקציה של העובדים עם הלקוחות יכולה לעזור לכם למדוד את הביצועים של צוות העובדים שלכם. כמו כן, מערכת מצלמות אבטחה עשויה לסייע בפתרון תלונות לקוחות אם וכאשר הן מתעוררות. זה עוזר לעקוב מקרוב אחר תנועת המטען במחסנים קטנים או בינוניים, לנטר את הפעילויות בדלפקי החיוב הקמעונאיים ובנקודות הכניסה או היציאה לאולם התצוגה.

  עבור עסקים הפועלים מסביב לשעון, מצלמות האבטחה IP ברזולוציה גבוהה עם אנליטיקה הפועלת ברקע מבטיחות פעולה חלקה תוך כדי מעקב צמוד אחר פעילויות לא חוקיות, אם בכלל. מצלמה תרמית שימושית לניטור טמפרטורת העובדים לצורך זיהוי הקורונה.

אילו אלמנטים יש לברר לפני הזמנה של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה?

ישנם המון אלמנטים שיש לברר לפני הזמנה של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה. כמו לדוגמה – כיסוי מצלמה מתאים, איכות וידאו יוצאת דופן, אמינות ארוכת טווח וקלה לשימוש בתוכנה של מצלמות האבטחה. או לזכור את הבעיות שעמן מתמודדים בתים ובעלי עסקים רבים נובע ממידע לקוי על מערכות אבטחת המעקב. ביכולתו של מתקין מצלמות אבטחה בנהריה לאסוף מידע שימושי שעשוי לעזור ללקוחות להפיק את המרב מההשקעות שלהם. אולי כבר יצא לכם לשמוע על היתרונות של התקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק שלכם.

אך איך בוחרים את מתקין מצלמות אבטחה בנהריה הטוב ביותר? הדרך הטובה ביותר היא לדבר עם אנשים בעלי עסקים או שמכירים את התהליך. אנשים אלה יכולים לעזור לכם להבחין בין חברת מצלמות אבטחה אמתית לבין חברה מזויפת. אתם יכולים גם לשאול אותם על כל בעיה שהם נתקלו ולקבל עצות כיצד להימנע מהן.

מה הוא מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה?

להלן טווחי מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה:

 1. מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה ממוצע להתקנת יותר מארבע מצלמות אבטחה – אלף ₪.

 2. מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה, ממוצע להתקנת מערכת אבטחה עם ארבע מצלמות של מערכת הקלטה – בין שלוש מאות ₪, לבין ארבעת אלפים וחמש מאות ₪.

 3. מחיר התקנת מצלמות אבטחה בנהריה, בעבור התקנת מצלמה סמויה או גלויה, רק בגין העבודה – בין מאתיים וחמישים ₪ לבין שש מאות ₪.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה בנהריה

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה בנהריה. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה בנהריה הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה בנהריה יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה בנהריה מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם