התקנת מצלמות אבטחה » סוגי מצלמות אבטחה » מחיר התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי – מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי – מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי

סוג התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטימחיר לסוג התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי
התקנת מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי של שמונה מצלמות אבטחההחל מ- 6999 ש"ח
תקנת מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מוסתרתהחל מ- 999 ש"ח
ביקור מתקין והתקנההחל מ- 299 ש"ח
המחירים לא כוללים מע"מ

במרוצת השנים, טכנולוגיית מצלמות אבטחה בשטח פרטי הפכה לשם נרדף לאבטחה. הגיע הזמן בו מומחים רבים רואים בו חלק בלתי נפרד מתשתית האבטחה בעולם.

האזינו לכתבה

בינתיים, מצלמות אבטחה בשטח פרטי מסייעות להרתיע פשעים בסביבה על ידי ניטור חי של האזור ומקדמות סביבת מגורים בטוחה יותר, אף אם זאת סביבה פנימית, ואף אם זאת סביבה חיצונית של הבית שלכם, בלי כל קשר לזמינות האור ולתנאי מזג אוויר קיצוניים. מצלמות אבטחה נמצאות בשימוש בבנקים, במסעדות ובבניינים אחרים בעלי אבטחה גבוהה במשך זמן רב.

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי

בעבר רק לבתים אקסקלוסיביים ומיוחדים היו מצלמות אבטחה מותאמות לחזית ולגבול שלה, וזאת משום שמערכת ושהתקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי היו יקרות מאוד. ככל שהטכנולוגיה הפכה לנגישה ובמחיר סביר יותר, בעלי בתים רבים מחפשים אפשרויות מצלמה המבטיחות את בטיחות בתיהם. אם תחליטו לקרוא את המאמר הזה למן ראשיתו ועד לתומו תגלו מידע חדש על מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי, או לחלופין מידע חדש על מחיר התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי.

למה אתם חייבים התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי?

מצלמות אבטחה הן מערכות וידאו חי שמקליטות תמונות וידאו ומשדרות אותן לצג מחובר. מצלמות האבטחה בשטח פרטי מאפשרות לכם לפקח מרחוק על כל מה שקורה בקרבת הבית שלכם בעזרת ניטור חי – אתם עשויים לבחור לאחסן קטעים, על מנת לצפות בהם מאוחר יותר. בעיקר, הן מנוצלות לשם מטרות אבטחה בתחומים רבים, אם זה משטחים ציבוריים, ואם זה בתים פרטיים.

לפי מקור האבטחה, אם לבני האדם מותקנות מצלמות אבטחה בשטח פרטי, הם יכולים למנוע עד שישים ושבעה אחוזים מהפריצות. מכאן ששימוש במצלמות אבטחה לשטח פרטי מסוגל להבטיח אבטחה ולשפר את הפרטיות. בהתאם לכך, כאן נבדוק בזה אחר זה מדוע עליכם לבחור התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי. התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי הפכה להיות שכיחה יותר ויותר בנכסים משום שמדובר אודות שיטה חסכונית לאבטח ולהגן על האחוזה הפרטית שלכם מפני גניבות ופריצות תוך כדי קלות להתקנה ולתפעול. והנה למה אתם ממש חייבים התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי:

 • התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי דורשת תחזוקה מועטה – זה מחייב ממכם רק ניגוב מדי פעם עם חומר ניקוי פשוט, זה כל מה שנדרש כדי לשמור על מצלמת האבטחה בשטח פרטי.

 • התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשרת ניטור חי מרחוק – הדבר הטוב ביותר במצלמות אבטחה בשטח פרטי הוא בלי כל ספק תכונת המעקב החי מרחוק. זה מאפשר למשתמש לבצע ניטור מרחוק אזור בצג מחובר, טאבלט או טלפון נייד על ידי חיבור אינטרנט מאובטח. בנוסף לכך, התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשרת לכם ליהנות מניטור מרחוק של היקף הבית שלכם מהנוחות של ביתכם, והן להבטיח שבני המשפחה שלכם יישארו מוגנים.

 • התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מספקת השקעה אפקטיבית בביטחון – היתרונות של מצלמת התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי הופכים אותה לשווה את תג המחיר. זאת ועוד, מחיר התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי זול יחסית. בתום ההתקנה, מצלמות האבטחה ממשיכות לעבוד במשך זמן מה, ואתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים לגבי המעקב האבטחה של ובסביבת הנכס שלכם.

 • התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מונעת פשיעה – היא יוצרת סביבת מגורים בטוחה בקרבתן וזאת משום שאנשים רבים עם כוונות רעות נוטים להימנע מאזורים עם מצלמות אבטחה בשטח פרטי, אף במידה ועסקינן אודות סמטה נסתרת, ואף במידה ועסקינן אודות רחוב סואן. באמצעות הפיכת נוכחות מצלמת האבטחה בשטח פרטי ידועה במפורש בסביבה, תוכלו להרתיע בהצלחה פשעים שתוכננו מראש מלהתרחש ולאבטח את החפצים שלכם, בני המשפחה ואפילו חיות המחמד שלכם. אכן, אף אחד לא ירצה לבצע פשע ולהתגלות במצלמת אבטחה.

 • התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשרת ניכוי ביטוח – חברות ביטוח מציעות בדרך כלל פרמיות או הנחות, שיכולות להגיע לכדי עשרים אחוזים, אם מותקנות מצלמות אבטחה בשטח פרטי, אם כי זה משמש כבונוס שהופך את מצלמות האבטחה בשטח פרטי למועילות יותר.

 • התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מסייעת במקרה של תביעה – היא מסייעת באיסוף ראיות ומגדילה את הסיכויים להגנה פלילית מוצלחת בעתיד אם התרחש פשע בתוך או מחוצה לה. הווה אומר – במקרה של פשע, צילומי מצלמות אבטחה בשטח פרטי הופכים לראיה משכנעת לפשע. זה מועיל בזיהוי חשודים וזאת משום שהוא לוכד שוד, השחתה או נזק לנכס או בתוכו. יחד עם זאת, התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי נחשבת ראיה משכנעת לפשע באולמות בית המשפט או על ידי רשויות אכיפת החוק. כפי שצוין על ידי מומחים לדבר, השימוש במצלמות אבטחה בשטח פרטי לפתרון פשעים הראה עלייה מבטיחה של שמונה עשר אחוזים בשיעורי הסרת הפשע.

האם מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי יעשה אתכם חסד?

בוודאי נכונה העובדה כי מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי יעשה אתכם חסד, בעוד ישנן כמה סיבות שצריכות להניע אתכם לרכוש ולהתקין מצלמות אבטחה ביתיות בתוך ובסביבת השטח הפרטי שלכם. ועכשיו נדגיש מספר מהסיבות לשימוש במצלמות אבטחה בשטח פרטי:

 • מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי עוזר בחקירות – אם אתם קורבן לפריצה, מצלמות אבטחה בשטח פרטי יסייעו למשטרה בחקירותיה. ניתן לזהות פושעים ולהעמיד אותם לדין, ולחלץ חפצים גנובים ויקרים.

 • מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי יספק לכם שקט נפשי – תזכורת מתמדת שהנכס שלכם בטוח ומאובטח מפני סכנה חיונית לתחושת ביטחון בעת ​​היציאה מהמקום. מערכות מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשרות לכם לפקוח עין על הבית מהטלפון או המחשב הנייד בכל מקום בו אתם נמצאים. יתרה מזאת, המערכת שולחת הודעות על כל פעילות חריגה, שעליהן תוכלו לנקוט בפעולה מהירה וליידע את הרשויות הרלוונטיות.

 • מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשר הרתעת פושעים – פורצים בדרך כלל מסמנים את בתי היעד שלהם לפני שהם תוקפים, ועל פי רוב אם הפורצים מבחינים במצלמות אבטחה בשטח פרטי, הפורצים יחזרו בהם ויבטלו את המשימה הזדונית שלהם. מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשרות לכם לזהות בני אדם ברמה מאוד מפורטת, שמנסים לפרוץ ולשתף את המידע הזה עם רשויות המשטרה. מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי פועל כמחסום מפני אובדן החפצים שלכם ומבטיח את אבטחת הנכס שלכם.

 • מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשר בדיקה לגבי המשפחה – הורים עובדים נאלצים בדרך כלל לשכור עוזרים, ששכרם יכול להיות די יקר, על מנת לטפל בילדים עם שובם ממוסדות החינוך. מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשר להורי הילדים לפקוח עין על בתיהם וילדיהם בזמן שהם רחוקים מהם. כמו כן, מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מאפשר לבעלי חיות מחמד לפקוח עין על חיות המחמד שלהם ולפקח על תנועותיהם – וכל תאונה – כשהם לא בעבודה.

 • מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מייעל את היבט הביטוח – פיצוי ביטוחי עשוי לעתים קרובות להיות מסובך עבור אנשים שסבלו מפריצות וגניבות, מכיוון שהם אינם יכולים לאמת חפצים גנובים והם מקבלים פיצוי שלא בצדק. מתקין מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מציע את הצילומים המדויקים של הגניבה בזמן שהיא מתרחשת, ומאפשר לנפגעים להגיש תביעות תקפות לחברות הביטוח.

מה הינו המחיר של התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי?

מחיר התקנת מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי ישתנה על פי כל מיני דרישות וצרכים, ועל פי קושי הפעילות, כאשר מחיר התקנת מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי של שמונה מצלמות אבטחה ראשיתו בשלושת אלפים ₪, ואמור להגיע גם עד לשבעת אלפים וחמש מאות ₪, לרבות מצלמות האבטחה עצמן, כאשר סוג מצלמת האבטחה בשטח פרטי ישפיע על מחיר התקנת מערכת מצלמות אבטחה בשטח פרטי.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה בשטח פרטי מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם