התקנת מצלמות אבטחה » סוגי מצלמות אבטחה » מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות – מתקין מצלמות אבטחה לעיריה

מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות – מתקין מצלמות אבטחה לעיריה

סוגי התקנת מצלמות אבטחה לעיריותמחיר לסוגי התקנת מצלמות אבטחה לעיריות
התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של ביקור טכנאי אזעקותהחל מ-299 ש"ח
התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של סוללה למערכת אזעקה החל מ-99 ש"ח
התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של התקנת מצלמת אבטחה בתוך המקום החל מ-499 ש"ח
המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

הבטחת ביטחון הציבור דורשת מאמץ רב מצד רשויות אכיפת החוק, הרשויות המקומיות ואזרחים המתגוררים
בקהילה.

האזינו לכתבה

ברם, עם שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה, קל יותר לעיירות ולערים לבצע ניטור של אבטחת המרחבים הציבוריים על מנת להגן על האזרחים מפני איומים על רווחתם. מוטב כי תגמרו אומר לקרוא את המאמר הזה למן ראשיתו ועד לתומו, וכך תדלו מידע רב על – מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות, או לחלופין על – מתקין מצלמות אבטחה לעיריה.

מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות

למה העירייה זקוקה לשירותי מתקין מצלמות אבטחה לעיריה?

מפתרון תקריות יום יומי וכלה בתגובת חירום וניהול אסונות, מצלמות אבטחה לעיריה יכולות למנוע או להפחית אירועים שאחרת ישנו את תפיסת הבטיחות בכל עיר. חידוד אמצעי ההגנה על פשיעה צריך אפוא להיות המוקד להצלחה שלטונית. עבור רבים, יוזמה זאת מתחילה בטכנולוגיית מצלמות אבטחה לעיריה. והנה למה העירייה זקוקה לשירותי מתקין מצלמות אבטחה לעיריה:

 • שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה מספקים אמצעי אבטחה מונעים לעידוד השתתפות אזרחית – התקנת מערכות מצלמות אבטחה לעיריה מאפשרת לאכיפת החוק לניטור באופן מונע אזורים סביב אירועים קהילתיים והתכנסויות ציבוריות, או לחלופין אירועים כאלה עצמם. עם הגישה המשופרת והיזומה לאבטחה שהוגדרה לציבור, האזרחים מרגישים יותר בנוח להשתתף באירועים קהילתיים, ומרגישים בטוחים יותר לעשות זאת. בעזרת מאמצים אלה ודומיהם, פקידי העירייה מפתחים לכידות רבה יותר בין שכונות ותרבויות שונות בתוך העיר.

 • שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה מורידים את שיעורי הפשיעה ברחבי העיר באמצעות סיוע בחקירה ובתביעה – במקום להיות תלויים אך ורק בעדויות עדים, המשטרה מצוידת בחקירות מעקב מצלמות אבטחה ציבוריות על בסיס ראיות וידאו אובייקטיביות של אירועים. עם יותר מודיעין הקשרי בתחילת החקירות, אכיפת החוק פותרת אירועים בצורה חלקה ומהירה הרבה יותר. מצלמות האבטחה בעיר מחזקות אז את טיעוני התביעה במהלך המשפט. עם יותר עבריינים מזוהים ומואשמים בראיות חזותיות שנלכדו ובאמצעות מערכות מצלמות אבטחה של ערים נבונות, שיעורי הפשיעה יורדים ואזרחים נוטים פחות להיות מועמסים על ידי עבירות פליליות חוזרות. אי לכך ובהתאם לזאת, האזרחים מרגישים בטוחים יותר לחקור ולעסוק בעיר.

איך מתקין מצלמות אבטחה לעיריה משמש את צרכי העירייה?

כך תראו איך מתקין מצלמות אבטחה לעיריה משמש את צרכי העירייה:

 • עם מתקין מצלמות אבטחה לעיריה נהנים ממעקב אחרי התכנסויות ופעילויות ציבוריות – התקנת מערכות מצלמות אבטחה עירוניות מאפשרת לאכיפת החוק לניטור בשיא האפקטיביות אזורים סביב אירועים קהילתיים והתכנסויות ציבוריות. עם נראות משופרת של פעילויות כאלה והגברת השקט הנפשי, אזרחים נוטים יותר להשתתף באירועים קהילתיים.

 • עם שירותי מתקין מצלמות אבטחה לעיריה נחשפים לביצועים אמינים באזורים מרוחקים – פריסת מצלמות אבטחה על פני שטח גדול של שטח ציבורי יכולה להיות משימה לא פשוטה, מכיוון שאזורים רבים מרוחקים מבניינים מרכזיים המספקים קישוריות. בשל כך, מציאת מערכות מצלמות אבטחה אשר פועלות באופן אמין עם רוחב פס מוגבל או חיבורי LTE, מומלצת מאוד.

 • במקביל לשירותי מתקין מצלמות אבטחה לעיריה זוכים לנראות טובה יותר לפעילויות ברחבי העיר – פקידי העירייה משתמשים במצלמות אבטחה ובצילומי מעקב של שטחים ציבוריים על מנת לפתור תביעות אחריות, דוחות פליליים וכיוצא בזאת. עם הגברת המודעות למעקב וידאו במקומות ציבוריים, אזרחים יכולים לעבוד עם מחלקות IT במישרין או בעקיפין בשביל להשיג צילומים של תקריות לפתרון יעיל.

 • עם מתקין מצלמות אבטחה לעיריה יש תיעוד של יומני ביקורת העוקבים אחר פעילות המערכת –  תיעוד כל הפעילויות המתרחשות בפלטפורמת המעקב, הווה אומר – יומני גישה עם חותמת זמן, כניסות נכשלות, השבתת מצלמה, מפשט את ניהול המעקב עבור כל מנהל שאחראי על שמירה על אבטחת המערכת ובריאותו. עם יומני ביקורת אוטומטיים, תעדוף בו זמנית פרטיות, בטיחות ואבטחה.

 • שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה משפרים את המרחבים הקהילתיים לאזרחים – התקנת מערכת מצלמות אבטחה ברחבי העיר נותנת לרשויות המקומיות את ההזדמנות לנקות שטחים ציבוריים כמו למשל – פארקים, מדרכות ואזורים בקהילה. מאמצי הגנה פרואקטיביים אלו הם מכריעים לפרויקטים גדולים יותר של פיתוח שכונתיים, שמובילים לעלייה נוספת בבטיחות הקהילה.

 • עם פועלו של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה נהנים מגישה מרובה משתמשים – רוב הערים המתפקדות בטוחות הודות לשיתוף פעולה של צוותים שהופכים את בטיחות הציבור לאחריות משותפת. מכיוון שכך, כמעט תמיד יש כמה מחלקות משתנות הדורשות גישה למערכת הפיקוח הציבורית של העיר. עם היכולת להעניק למשתמשים מרובים רמות שונות של גישה לצילומי מעקב, תיתנו לצוותים את המשאבים הדרושים להם כדי לשמור ביעילות על בטיחות הציבור מבלי להפר את הפרטיות.

 • עם הייחודיות של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה זוכים לנוכחות עסקית מוגברת – אזורים בעיר נתונה שחווים שיעורי פשיעה נמוכים יותר יפנו לעסקים המעוניינים למנף את תנועת הרגליים הגוברת. אפילו טוב יותר, לעלייה בנוכחות העסקית ברחבי העיר יש השלכות חיוביות הן על הבריאות הכלכלית והן על שיעור התעסוקה.

 • עם הפנומנליות של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה יש הגדרה ופריסה ניתנים להרחבה – בין אם עירייה היא עיר מאוכלסת בצפיפות, ובין אם עיירה רחבת ידיים, הקמת מעקב ציבורי למניעת פשע וניהול חירום אינו דבר של מה בכך. מסיבה זאת, חשוב למצוא מצלמות אבטחה ציבוריות שהן אינטואיטיביות ומהירות להגדרה ולפריסה. בעצם, אם הגדרת המצלמה אינטואיטיבית מספיק, הכיסוי יכול להיות מוגדל באמצעות בעלי חברות באזורי היעד העירוניים עצמם.

 • עם שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה נהנים מסיוע בפתרון תקריות – במקום להסתמך רק על עדויות עדים, המשטרה המצוידת בצילומי מעקב ממצלמות אבטחה ציבוריים והיא מסוגלת לבסס חקירות על ראיות וידאו אובייקטיביות של תקריות.

 • במקביל לפועלו של מתקין מצלמות אבטחה לעיריה , מתקבלות התראות והודעות פרואקטיביות –  מערכת מצלמות אבטחה המתריעות באופן יזום בפני פקידי עירייה ורשויות החוק כאשר מתגלה פעילות חריגה היא תכונה חזקה ביותר. בעוד שמדובר בכל מצב חירום, קיצור משך הזמן בין האירוע לתגובה עשוי לעשות הבדלים קריטיים בתוצאה. על ידי הודעות יזומות, מתאפשר לרשויות המקומיות להעריך מצבים באופן מידי ולהגיב בזמן אמת.

 • על ידי מתקין מצלמות אבטחה לעיריה יש ירידה בשיעור הפשיעה על ידי לכידת עבריינים ופושעים – עם ראיות חזותיות שנתפסו באמצעוות מערכות מצלמות אבטחה עירוניות, סביר יותר לזהות וללכוד עבריינים לפני שהם מבצעים פשעים חוזרים. בעזרת הפחתת הסבירות לעבירות חוזרות, אזרחים נוטים פחות להיות מועמסים על ידי התנהגויות פליליות שניתן למנוע. בשל כך, האזרחים מרגישים בטוחים יותר לחקור ולעסוק בעיר.

 • עם שירותי מתקין מצלמות אבטחה לעיריה נהנים מנגישות קלה מרחוק – חלק מהפונקציות בעיר, כמו לדוגמה – קונצרטים או הפגנות, מתוכננות מראש וניתן לאייש אותן כראוי עם צוותי אבטחה – עם זאת, רוב התקריות הדורשות התערבות מידית אינן צפויות. מכיוון שכך, היכולת לגשת בלי כל בעיה לעדכוני מצלמה מרחוק היא חיונית לאיסוף ההקשר הנדרש כדי להגיב למצבים בזמן אמת.

  מה הוא מחיר התקנת מצלמת אבטחה לעיריה?

מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות יתפרש פה לפי סוג השירות :

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של ביקור טכנאי אזעקות –
  בין מאתיים ₪ לבין שלוש מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של סוללה למערכת אזעקה –
  בין עשרים ₪ לבין מאה ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של תיקון תקלת קו טלפון ביתי  –
  בין מאתיים ₪ לבין שלוש מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של התקנת מצלמת אבטחה בתוך המקום –
  בין חמש מאות ₪ לבין אלף ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של התקנת מצלמת אבטחה מחוץ למקום –
  בין חמש מאות ₪ לבין אלף ומאתיים ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של תיקון חסימת רשת אלחוטית עבור אזעקה –
  בין מאתיים ₪ לבין שלוש מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של החלפת לוח מקשים, לא כולל ביקור טכנאי –
  בין מאתיים וחמישים ₪ לבין תשע מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של החלפה של כרטיס מערכת אבטחה –
  בין אלף ₪ לבין אלף וחמש מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של תיקון תקלה פשוטה במערכת מצלמת אבטחה –
  בין מאתיים ₪ לבין שלוש מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של הגדרה של מערכת אבטחה שוב –
  בין מאתיים ₪ לבין שלוש מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של התקנת מערכת אבטחה במלואה –
  בין אלפיים שש מאות וחמישים ₪ לבין ארבעת אלפים ומאתיים ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של התקנת מערכת מצלמות אבטחה עם חייגן קווי מובנה –
  בין שמונה מאות ₪ לבין אלף ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעיריות של התקנת מערכת אבטחה אלחוטית –
  בין תשע מאות ₪ לבין אלף ומאה ₪.

שאלות נפוצות על התקנות מצלמות אבטחה לעיריות

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנות מצלמות אבטחה לעיריות. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנות מצלמות אבטחה לעיריות הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנות מצלמות אבטחה לעיריות יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנות מצלמות אבטחה לעיריות מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם