התקנת מצלמות אבטחה » סוגי מצלמות אבטחה » מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות

מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות

סוג התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייהמחיר לסוג התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה
התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעותהחל מ- 289 ש"ח
התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, כולל מצלמת אבטחה של תיעוד הנסיעה DVRהחל מ- 149 ש"ח
התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, מצלמת אבטחה דרך למכונית עם שלוש עדשות צילום וגם DVRהחל מ- 799 ש"ח
המחירים לא כוללים מע"מ

האם יש לך מגרש חניה לבית המלון, לבית שלכם, או לחלופין למקום העבודה שלכם? אם כן, ייתכן שאתם ממש מודעים לכל אותן השלכות של אי אבטחת החנייה שלכם.

האזינו לכתבה

אתם חייבים אמצעי אבטחה נוספים, על מנת לשפר את האבטחה של החנייה שלכם. האיומים הביטחוניים הגוברים והתקפות הטרור הן סיבות מספיקות לאבטח את מקום החניה שלכם. התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות ביממה עשויה לסייע רבות במניעת התקפות לפני שהן מתרחשות. אף במידה ואתם צריכים התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות עבור שטח העסק שלכם, ואף במידה ואתם צריכים התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות עבור נכס המגורים שלכם, אתם אמורים לקבל את הטוב ביותר.

מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות


תהליך הבחירה באחת שתתאים לצרכים ולמאוויים שלכם עשוי להיות תובעני למדי. לדעת מה כוללת מצלמת אבטחה באיכות טובה היא נקודת ההתחלה של הרכישה שלכם. אנא ממכם, תעשו לנו טובה גדולה באם תגמרו אומר עם עצמכם לקרוא את המאמר שלפניכם למן ראשית דבריו ועד לסוף דבריו. וכך תדלו המון ידע חדש על – התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, או לחלופין על מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות.

מה המעלות של התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות?

מצלמות אבטחה נחשבות למועילות ביותר מהיבט אחד, מכיוון שניתן לצפות בהתרחשויות בחנייה שלכם אפילו ממקום מרוחק. אך זה ממש לא הכול. ישנן כמה מעלות שמאפיינות את התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, וחלקן מפורטות להלן:

 • באמצעות התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות אפשר להשתמש למטרת הוכחה – ייתכנו מקרים שבהם החנייה המסחרית שלכם מתמודדת עם כל מיני בעיות משפטיות. סוגיות משפטיות שכאלו נעות בין תביעות נזק לבין תביעות גניבה כוזבות. בעוד שתבחרו בדרך של התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש הוכחות למה שקרה בפועל. מצלמות האבטחה המודרניות מאוד אפקטיביות בצילום סרטונים באיכות גבוהה ומצוידות אף ביכולת של הקלטת צלילים ברורים. כתוצאה מכך, קטעי הווידאו המוקלטים עשויים להוכיח שהם מועילים מאוד בהבטחת הראיות הנכונות העומדות לרשותכם והחניה שלכם תישאר נקייה מכל תביעה משפטית.

 • באמצעות התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות תימנעו מגניבות – בעוד שמתכננים הקמת חנייה, עליכם לוודא שמצלמות האבטחה ימוקמו במיקומים מתאימים, על מנת שהן יוכלו לבצע ניטור של כל פינה באזור. מגרשי חניה הם נקודה רכה לגנבים, וזאת משום שהבעלים לא נמצאים ליד כלי הרכב שלהם. כאשר יש לכם מצלמת אבטחה במעגל סגור במגרש חניה, קציני האבטחה שלכם יכולים לבצע ניטור מרחוק של כל תנועה באזור. מכיוון שאתם יכולים, כאמור לעיל, לבצע ניטור מרחוק, אפשרי לעקוב אחר כל פעילות חשודה, ולנקוט פעולה מתאימה תוך זמן מועט.

 • התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות מרתיעה מקרי פשע – משום שחניות הן מקומות סגורים, עושי הצרות עשויים לגרום לבעיות לא רצויות. ללא אמצעי אבטחה מתאימים, מספר הפשעים באזור מסוים צפוי לגדול. מכיוון שכך, אם יש לכם מצלמות אבטחה, אתם יכולים להבטיח שלא יהיו פעילויות לא חוקיות והלקוחות שלכם ירגישו בטוחים.

מה הם הגורמים שצריך לקחת בחשבון בטרם התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות?

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות – התקנת מצלמות חניה לא צריכה להיות רק בשביל זה. אל תשכחו כי מגרשי חניה הם המקומות הנפוצים ביותר לפשעים. ככזה, אתם צריכים מצלמת אבטחה עם מפרט חזק. ואלו הם הגורמים שצריך לקחת בחשבון בטרם התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות:

 • כשחושבים על התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, יש לקחת בחשבון את המחיר – ברוב המקרים, אם אתם רוצים מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, תצטרכו להיפרד בחלק מהכסף שלכם. ברם, זה לא אומר שכל מצלמות האבטחה הללו היקרות הן באיכות הטובה ביותר. תתפלאו לגלות, כי מצלמות אבטחה באיכות טובה במחירים יחסית ובמחיר סביר למדי. יש לזכור שצריך להתחשב במסגרת התקציב שלכם, לקבל כמה דעות שונות ולעקוף את זה. אל תימנעו מלהתאים אותו כלפי מעלה אם מתעורר צורך. זה עוזר לרכוש מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות על סמך הצרכים העסקיים שלכם, ולאו דווקא במסגרת התקציב שלכם. עם זאת בחשבון, חוסר השערורייה ישתלם בטווח הארוך.

 • התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות מאפשרת ראיית לילה – עד כמה החנייה שלכם עמוסה בלילה? בזמן שאתם בוחנים את הנראות של מצלמת האבטחה שלכם בשעות היום, תשקלו אם אתם צריכים גם יכולות ראיית לילה. סביר להניח שתזדקקו לה, על מנת להבטיח שחניון העסק שלכם בטוח. החריג היחיד לדרישה זאת יהיה אם מקום החנייה נטוש בלילה. כל עוד חונים בו כלי רכב, תלכו על מצלמות אבטחה עם יכולת ראיית לילה. מצלמות אבטחה עם ראיית לילה מגיעות עם נוריות IR בשביל לעזור לכם לקבל צילומים ברורים גם בתאורה חלשה. הימנעו מלבצע התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות בחדר שלכם, כדי לבצע ניטור דרך חלון. פעולה זו עלולה לחסום את הנוף שלכם.

 • התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות תלויה בהכרח במיקום – בעוד שאתם בוחנים את הדגמים השונים הזמינים, תחשבו ברצינות על התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות. אולי כדאי לבצע התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות בכניסה, אך מאוד ייתכן שהגודל שלה לא יאפשר זאת. אפשר לשאול חברת מצלמות אבטחה מקצועית לגבי עיצובים שניתן להתקין באופן דיסקרטי בנקודות הכניסה והיציאה. כמו כן, תוודאו שיש לכם כמה שיותר מצלמות אבטחה, כדי לאבטח את המקום כולו. ככל שתתרחש התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות יותר מצלמות אבטחה למעלה, כך הן יהיו בטוחות יותר, ואתם כמובן תהיו בטוחים יותר.

 • רזולוציה – הדרך הטובה ביותר להשיג את איכות התמונה הטובה ביותר היא למצוא מצלמת אבטחה ברזולוציה גבוהה. זאת הדרך היחידה שבה תוכלו לזהות את האשם. זה גם יקרב מספיק את מספר לוחית הרישוי. ליתר דיוק, תלכו על מצלמות אבטחה ברזולוציה של 1440p ומעלה. אל תתעלמו מהעובדה שרזולוציה גבוהה תמשוך מחיר גבוה יותר. לפיכך, בוודאי שאתם תעדיפו להיפרד מכסף רב ולקבל עבורו תמורה טובה. אם זיהוי בפועל אינו בראש סדר העדיפויות עבורכם, לכו על מצלמות אבטחה ברזולוציה שבין 720p ל- 1080p.

 • אנלוגי או דיגיטלי – ראוי לציין כי ייתכן שלמצלמת אבטחה דיגיטלית ואנלוגית אין את אותן יכולות. מצלמות האבטחה האנלוגיות מתאימות יותר לצפייה באתר. יש להן פוטנציאל להקלטה בנפח גבוה. מצלמות אבטחה ה- IP הדיגיטליות מאפשרות לכם לצפות בצילומים מרחוק – מהטלפון הנייד שלכם. הן מגיעות עם רזולוציה גבוהה בהרבה ממערכת הרגילה. זאת ועוד, מכיוון שמצלמות האבטחה אלחוטיות, אתם יכולים למקם אותן בכל מקום בחניון שלכם. תצפו בצילומים אשר מכסים שטח הרבה יותר גדול מזה של עמיתיהם במצלמת אבטחה במעגל סגור.

 • עמיד בפני מזג אוויר – משום העובדה שלאורה התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות תוצב בחוץ, הו צריכות להיות אטומות למים. תלכו על מצלמות אבטחה חזקות מספיק כדי לשרוד בתנאי מזג אוויר קשים. מצלמות האבטחה צריכות להיות גם הוכחות לוונדליזם. מצלמות האבטחה למקום חניה קשה לשבור או לגנוב מהוות את הקנייה הטובה ביותר. שירותי התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות מקצועיים יסייעו להבטיח שמצלמות האבטחה יהיו מקובעות בצורה הדוקה ומאובטחת.

 • תכונות חיישן תנועה וזום – מומלץ מאוד לבחור במצלמות אבטחה לחניה עם חיישני תנועה. מצלמת אבטחה זיהוי תנועה חשה כל פעולה כאשר יש תנועה בקרבתה. זה נהדר, אתם אפילו יכולים לתכנת אותו להתקרב ולעקוב אחר תנועות מסביב לחניון – לתפוס כל קטע. שלוש אפשרויות הפעלת המצלמה הן – מדליק את אור ההצפה, התחלת ההקלטה, הפעלת האזעקה . מצלמות אבטחה לחנייה עם חיישן תנועה עובדות טוב יותר וחכמות יותר מאלו ללא. כמו כן, מצלמות אבטחה אלו מגיעות עם המון יתרונות, לרבות – חסכון בזמן וכסף. מה שהופך אותן לאמינות יותר בהשוואה לאחרות, ובכך מספקות לכם הגנה טובה יותר.

מה הוא מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות?

והנה ממוצע מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, בעוד שיש דינאמיות בהתאם לאיכות, לסוג ולפונקציות הפעלה שיש באותן מצלמות אבטחה – באופן עקרוני, מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות הוא בין מאתיים ושלושים ₪, לבין שבע מאות ₪ , פלוס מינוס, בעוד כי מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות עשוי להגיע גם לאלפיים וחמש מאות ₪, כאשר מצלמות האבטחה מאות איכותיות, ושיש בהן כל מיני תוספות, וזה הוא הממוצע של הצעות מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות:

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, מצלמת אבטחה דרך דו כיוונית לרכבי שטח או לאופנוע, בין שלוש מאות ותשעים ₪, לבין שבע מאות ושלושים ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, כולל מצלמת אבטחה של תיעוד הנסיעה DVR – בין מאה ארבעים וארבעה ₪, לבין שבע מאות ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה לאבטחה 24 שעות, מצלמת אבטחה דרך למכונית עם שלוש עדשות צילום וגם DVR – החל משמונה מאות ₪.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה לרכב חונה בחנייה מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם