התקנת מצלמות אבטחה » סוגי מצלמות אבטחה » מצלמות אבטחה לבית פרטי – מחיר התקנת מצלמות אבטחה לוילה

מצלמות אבטחה לבית פרטי – מחיר התקנת מצלמות אבטחה לוילה

סוגי התקנת מצלמות אבטחה לוילהמחיר לסוגי התקנת מצלמות אבטחה לוילה
התקנת מצלמות אבטחה לוילה החל מ- 299 ש"ח
התקנת מצלמות אבטחה לוילה עמידות בפני פגעי מזג האוויר, ראיית לילה, אפשרות לעשות זוםהחל מ- 599 ש"ח
ביקור מתקין והתקנה החל מ- 199 ש"ח
המחירים לא כוללים מע"מ כחוק

לפני זמן מה, התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי נראתה כמו מאמץ דרסטי ויקר ועבור העשירים.

הודות לאינטרנט, אתרים פרטיים לקחו על עצמם לשתף את העולם ביופי שבמצלמות האבטחה. במקרה זה, רבים סוף כל סוף קיבלו והמשיכו לאמץ את הטכנולוגיות העדכניות ביותר בחיי היום יום שלהם. אם זה בבית, לדוגמה, אין צורך בהכרח לעזוב פגישת עבודה חשובה, על מנת ללכת ולוודא שהילדים הגיעו מבית הספר בשלום.

מצלמות אבטחה לבית פרטי

למערכות המצלמות אבטחה לוילה והניתנות להרחבה העדכניות ביותר יש צפייה מרחוק ו- A.I חכם. כמו למשל – זיהוי פנים. יחד עם זאת, דוחף התראה למכשיר החכם שלכם מיד לאחר שהילד בפתח מקום הלימודים, זה לא משנה אם מקום העבודה שלכם נמצא בקרבת מקום או עשרות קילומטרים משם. אם פשוט תחליטו לקרוא תבינו הרבה יותר על – מצלמות אבטחה לבית פרטי, כמו גם על – מחיר התקנת מצלמות אבטחה לוילה.

מה החוזקות של מצלמות אבטחה לבית פרטי?

להחזיק מצלמות אבטחה לבית פרטי זה לא רק הגנה – כי אם זאת הסיבה העיקרית. יש בזה עוד כמה דברים יפים, וזה מה שאנחנו הולכים לכסות בדברינו שלעיל, ונדון על החוזקות של מצלמות אבטחה לבית פרטי:

 • עלות תועלת – הודות לחדשנות, מצלמות אבטחה לבית פרטי העדכניים אינן רק קלות לתחזוקה, כי אם הן גם קלות להתקנה. ספקים רבים אימצו סוף סוף את שיטת ה- DIY והחלו ליצור מצלמות אבטחה שניתן להתקין מבלי לערב איש מקצוע. משמע שכיום שבעלי בתים פרטיים יכולים לשמור על אבטחת המקום שלהם בפחות עלויות ולמשך שנים רבות.

 • ניטור הנכס שלכם – זאת החוזקה מספר אחת לכך שיש מצלמת אבטחה במתחם שלכם או אפילו בתוך הבית הפרטי. זה מאפשר לכם לראות ואף לשמוע את הפעילויות של האנשים המבקרים בביתכם. מכאן, מתן הזדמנות לפעול בהתאם מראש במקרה של אירוע חשוד.

 • שקט נפשי – כאשר יש לכם מצלמות אבטחה לבית פרטי, זה אומר שתיהנו מתחושת ביטחון מוגברת. אם התמזל מזלכם להתוודע לחברה שאפילו יש לה ניטור מקצועי, תיהנו מהביטחון של הגנה 24/7. אז אתם עשויים לנוח ואפילו לנסוע, בביטחון שמישהו צופה ברכוש שלכם. חוץ מזה, לרוב מצלמות האבטחה הקוויות והאלחוטיות בשוק יש תמיכה בגישה מרחוק. אז אתם יכולים להזרים, להשמיע, או לקבל התראות חדירה מכל מקום שבו אתם נמצאים.

 • עזרו להרתיע פשע – באופן דומה, זה מה שמניע בני אדם להשקיע בהתקנה של מצלמות אבטחה לבית פרטי. זוהי הרתעה פסיכולוגית, במיוחד עם מצלמת אבטחה חיצונית גלויה, שיכולה לקטוע את הכוונות המקוריות של פשע. במקרה כזה זה עלול לגרום לפורץ הפוטנציאלי לדלג על הנכס שלכם לכיוון של מטרה קלה יותר שהוא לא יסתכן בהיתפס.

 • שיפור תעריפי ביטוח דירה – כאמור, רוב הפושעים צפויים לשנות את כוונותיהם כאשר הם מבחינים בדלת הכניסה שלכם או בדלת האחורית שלכם שיש בהן כמה מצלמות אבטחה תלויות. הסיכוי שהבית שלכם יהפוך למטרה, לפיכך, קטן מזה של נכס סמוך בלי מצלמות אבטחה לבית פרטי. באופן הזה, תבטיחו לעצמכם עלויות ביטוח מופחתות. בנוסף לכך, קטעי הווידאו של פריצה יכולים להציע ראיות ולהאיץ את הטיפול בפיצויים שלכם במסגרת ביטוח פריצה.

 • להדק חקירה והרשעות – רוב הגנבים החכמים נוטים לסרוק אחר פרוטוקולי אבטחה לפני שהם ממשיכים בדקירות שלהם. ברם, עבור הפושעים חסרי השכל ששוכחים את הסריקה, הסיכוי להדביק אותם לאחר הפשע קל מאוד. אתם רק צריכים לוודא שמצלמות האבטחה שלכם יכולות להקליט ולשמור את קטעי הווידאו כדי שתהיה לכם ראיה על מה בדיוק קרה.

 • הגדילו את ערך הנכס – עד כמה שזה נראה מצחיק, זה נכון מאוד. כאשר אתם מתקינים מצלמות אבטחה לבית פרטי, זה אומר שהבית הפרטי והשכונה שלכם בטוחים יותר לשכון בהם. מכיוון שכך, אתם אפילו יכולים לקבל יותר לידים במקרה שתחליטו למכור את הבית הפרטי, מכיוון שזה מהווה שיקול גדול עבור קונים פוטנציאליים רבים.

 • הצעד הראשון כדי ליהנות מכל החוזקות האלו הוא להחזיק את מערכת מצלמות האבטחה הנכונה לצדכם. יחד עם זאת, לסוגים שונים של מצלמות אבטחה יש בדרך כלל תכונות ויכולות שונות. אז אתם יכולים לקבל הכול או חלקים מההטבות.

 • צפייה מרחוק – שוב, צפייה מרחוק כבר לא מהווה בעיה מכיוון שכמעט לכל מצלמות האבטחה כיום יש את זה כברירת מחדל. לפיכך, האפליקציה או התוכנה לשימוש צריכים להיות אינטואיטיביים ומאובטחים כדי להבטיח שאף צד ג' לא יוכל לגשת לסרטונים הפרטיים שלכם.

 • איכות תמונה – מצלמת אבטחה טובה צריכה להקליט וידאו באיכות טובה של אירועי הקרקע. זה במהלך היום ואחרי שהשמש שוקעת. אז, ממד גבוה ומעלה וראיית לילה עוצמתית הם המקום האופטימלי להתחיל בו.

 • אחסון – מצלמות אבטחה לבית פרטי אמורות להיות מסוגלות להקליט ולשמור צילומים של האירועים. אחרת, זה יהיה בזבוז מוחלט אם מצלמת האבטחה תוכל להזרים רק את הסרטון של הגנב אבל היא לא תצליח לשמור על ההיסטוריה.

 • שדה הראייה – זוהי תכונה מאוד מכרעת ולא רק להקלטה, אלא גם אם תרצו לשמור על עלות מינימלית. לכן, תוודאו שאתם בוחרים את הזווית הנכונה של עדשת המצלמה – רחבה מספיק כדי ללכוד את החזית והצדדים. אבל לא רחבה מדי משום שהיא עשויה להשפיע על רזולוציית התמונה.

 • גלאי תנועה – אם אתם לא רוצים לפספס שום דבר שקורה בבית הפרטי שלכם, זיהוי תנועה יכול להיות שימושי. בשל כך, תבחרו מצלמות אבטחה לבית פרטי שתומכת בתכונה, במיוחד כזו עם חיישן PIR שבוחר רק אובייקטים באמצעות חתימות חום. לאחר מכן, מצלמת האבטחה אמורה להיות מסוגלת לדחוף התראות לטלפון הנייד, לטאבלט או למחשב האישי שלכם בעוד שהחיישן מזהה תנועות.

מה יתמוך בהחלטה של בחירת התקנת מצלמות אבטחה לוילה?

במציאות העכשווית, הכרחי שיהיה הסדר אבטחה חזק עבור מקומות מסחריים כמו גם למגורים. אבטחה היא הדרישה העיקרית כיום. בני האדם מחפשים בטיחות מפני פולשים, מחבלים ואיומים אחרים. כדי להבטיח את צורת ההגנה הטובה ביותר, עליכם לבחור בטכנולוגיות העדכניות ביותר. למטרה זו הוצגו התקנת מצלמות אבטחה לוילה. התקנת מצלמות אבטחה לוילה עשויה להגן עליכם מכל מיני היבטים. ולעיל מה שיתמוך בהחלטה של בחירת התקנת מצלמות אבטחה לוילה:

 • עלות תחזוקה אפסית – לאחר התקנת מצלמות אבטחה לוילה, אין צורך לבצע הוצאות על תחזוקה של מצלמות האבטחה הנסתרות. אין טרחה בתחזוקת מצלמות האבטחה לוילה. הן עמידות. ייתכן שיהיה עליכם רק להחליף סוללות מדי פעם. מלבד זאת, אין הוצאה אחרת עם מצלמות האבטחה לוילה. והכי חשוב, מצלמות אבטחה אלו עמידות למים. מכיוון שכך, במהלך עונת החורף הגשומה, אתם ממש לא צריכים לדאוג לגבי אבטחת מצלמת האבטחה שלכם. היא תישאר שלמה, עמידה ופונקציונלית בכל עונה.

 • אבטחה אופטימלית עבור הבית או הוילה שלכם – אם יש לך בית או וילה, המתחם החיצוני שלכם לא מאובטח כלל. אתם חייבים להתקין אורות בטקט כדי למנוע פולשים. אתם גם צריכים להתקין תיל. לפיכך, גידור או התקנת תיל הם דבר שכיח למדי. אם אתם מעוניינים להפוך את התהליך הזה לייחודי ואם אתם בוחרים להשיג אבטחה אופטימלית, אתם בוודאי יכולים לבחור באופציה של התקנת מצלמות אבטחה לוילה. עם מצלמת אבטחה לוילה, אתם יכולים לפקח בלי כל בעיה על כל פינות ופינה של הבית או הוילה שלכם בחוץ. יהיה לכם קל יותר לעקוב אחר האזורים שבהם עלולות להתרחש טרדות אבטחה אפשריות.

 • התקנת מצלמות אבטחה לוילה היא קלה – ללא כל טרחה – התקנת מצלמות אבטחה לוילה איננה מטרידה כלל, מכיוון שהיא יכולה להיעשות בצורה חלקה. רבים יאמרו שניתן לזהות בקלות מצלמות אבטחה לוילה בשל החוטים שלהן. ברם, אם תבחרו במצלמות אבטחה לוילה מבוססות Wi-Fi אלחוטיות, בסופו של דבר תהיה לכם אבטחה מקסימלית לוילה שלכם. התקנת מצלמות אבטחה לוילה הינה חוויה ללא כל טרחה. אתם ממש לא צריכים להשקיע בזה זמן וכסף. זה נוח וניתן לעשות זאת במהירות ללא עזרה של מומחים. אתם צריכים להשתמש במסמרים לתליית המצלמות על הקירות. מומחים יכולים לעזור לכם עם מיקומים אסטרטגיים של מצלמות האבטחה. המומחים יכולים לעזור לכם למצוא את האזורים הכי לא מאובטחים בוילה שלכם ויעזרו לכם עוד יותר לבצע התקנת מצלמות אבטחה לוילה שם.

מה הוא מחיר מצלמות אבטחה לוילה?

מחיר התקנת מצלמות אבטחה לוילה נע בין שלוש מאות ₪ לבין ארבע מאות ₪, תלוי במתקין. במידה ותוסיפו מגוון של פיצ'רים, מחיר התקנת מצלמות אבטחה לוילה יעלה, כדוגמת – עמידות בפני פגעי מזג האוויר, ראיית לילה, אפשרות לעשות זום, וכיוצא בכך, מה שיכול לייקר את מחיר התקנת מצלמות אבטחה לוילה לכדי שש מאות וחמישים ₪.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי (וילה)

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי (וילה). קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי (וילה) הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי (וילה) יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי (וילה) מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם