התקנת מצלמות אבטחה » סוגי מצלמות אבטחה » מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות – מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות

מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות – מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות

מצלמות אבטחה חיצוניות הן סמל לאבטחה, בין אם לטוב או לרע.

האזינו לכתבה

כולכם בוודאי מכירים את ההרגשה של להרים מבט מאמצע חניון קניון בשביל להיווכח בנוכחות של ערימה של שתיים עד שמונה מצלמות אבטחה המשגיחות על כל סנטימטר של החניון הזה מכל זווית. אך מצלמות האבטחה עובדות אחרת בבתים.

מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות

כאשר מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות, תיהנו ממצלמות אבטחה מעט שונות, וזאת משום שהרבה ממצלמות האבטחה שאתם רואים, בפרט מצלמות האבטחה שיוצרו והשתמשו בהן לפני כמה שנים ולפני כן, מתחברות לשקע חשמל על מנת שישתמשו בהן. יחד עם זאת, אפשר להשתמש במצלמות אבטחה חדשות יותר אשר מופעלות בעזרת סוללות, בלי כל שקע חשמל באזור, מה שיכול להועיל מכמה סיבות שונות. אנא ממכם, תקראו בעיון את המאמר שלפנים, למן התחלתו ועד לתומו, וכך תדלו המון עובדות חדשות על – מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות, ואף על – מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות.

מה יספק לכם מתקין מצלמות אבטחה חיצוניות?

מצלמות אבטחה בבתים אינן מקליטות כל הזמן. וחרף העובדה שארגונים צריכים להגיד לכם שאתם נמצאים תחת מעקב, בתים לא צריכים לספר לכם דבר כזה. אך למה להשתמש בשירותיו של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות? מה זה בדיוק מספק לכם? זה בדיוק מה שאנחנו הולכים לחקור עכשיו. הרבה טכנולוגיה כיום יוצרת בעיות רבות כמו שהיא פותרת. אך מצלמות אבטחה, אזעקות וחיישני התנועה שמאפשרים אותם הם חלקים איקוניים של טכנולוגיית אבטחה מסיבה מסוימת – הם פותרים הרבה יותר בעיות ממה שהם יוצרים. אז בואו נדבר על מה בדיוק יספק לכם מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות:

 • על ידי שירותיו של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות תיהנו מהפחתת אחריות – נתחיל מהיתרון הרחב ביותר של מצלמות אבטחה חיצוניות – אחריות מופחתת. אחריות היא מונח המשמש את חברות הביטוח על מנת לתאר עד כמה הנכס שלכם פגיע לנזקים. נכס עם אחריות גדולה יותר עשוי להינזק בצורה שחברת הביטוח צריכה לכסות. עם מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות מגדילים את הסיכוי שלכם לקבוע את סיבת הנזק, הווה אומר – מי שמבצע אותם נזקים יצטרך לכסות אותם במקום חברת הביטוח. זה יוריד את תעריפי הביטוח שלכם בהרבה.

 • שירותיו של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות יכולים לאשר או לפתור סכנות – בנימה קשורה, ייתכן שתדאגו להתקשר למשטרה אם מופעלת אזעקה או חיישן תנועה קולט תנועה. אחרי הכול, מה אם מדובר באזעקת שווא? מצלמות אבטחה חיצוניות כאן כדי לומר לכם אם אזעקה מוצדקת או לאו ויכולות לשמש אפילו כראיה. פשוט תבדקו את אפליקציית מצלמת האבטחה החיצונית שלכם בעוד שהאזעקה מופעלת, ותראו אם האזעקה הופעלה בטעות או על ידי מישהו שפלש לבית שלכם.

 • באמצעות השירותים של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות תיהנו מערך נכס מוגדל – זה הולך יד ביד עם אחריות מופחתת. כאשר מרבית מערכות מצלמות האבטחה החיצוניות נמכרות עם הבית, אפשר לקחת אתכם את מצלמות האבטחה החיצוניות כשאתם מוכרים את הבית. לפיכך, אם תבחרו שלא לקחת אותה אתכם, היא יכולה לספק דחיפה עצומה לערך הנכס שלכם. זה למעשה מסתכם באחריות מופחתת מקלה על ביטוח הנכס. אך נוסף על כך, מצלמות האבטחה החיצוניות שכבר נמצאות שם ומותקנות הן גם יקרות ערך.

 • על ידי שירותיו של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות תתוודעו לממשקים עם תכונות אבטחה אחרות – לא כל מצלמת אבטחה חיצונית יכולה לעשות זאת, אך רבות ממצלמות האבטחה החיצוניות יכולות למעשה לפעול בתור חיישני תנועה. יכולות חישת התנועה של מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות לא מעודנת כמו חיישני תנועה ייעודיים, אבל היא יכולה להיות מספיק טובה כדי להפעיל אזעקה או לפחות להפעיל אזהרה.

 • באמצעות שירותי מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות תוכלו להרתיע מפני פשעים – פושעים יודעים שאם הם יתפסו בעדשת מצלמת אבטחה חיצונית, הכול נגמר עבורם. מסיבה זו, הם ימנעו מכל בית עם מצלמות אבטחה כמו המגפה. אבל יותר מזה, הם יכבדו את הרעיון הזה רק אם יש לכם באמת את מצלמות אבטחה חיצוניות כדי לגבות אותו.

 • בזכות פועלו של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות הן יתחברו לטלפון הנייד שלכם – הרבה מצלמות אבטחה חיצוניות מגיעות עם יכולת להתחבר לאפליקציית טלפון נייד. זה יכול להיות נחוץ במקרים מסוימים, וזאת משום שאפליקציות טלפון נייד הן הדרך הקלה ביותר עבור ארגונים רבים ליישם הלכה למעשה שליטה על המוצרים שלהם. אבל כך או כך, זאת גם הדרך המועדפת לשלוט בהן. הסיבה היא שזה אומר שאפשר לבצע ניטור של מצלמות האבטחה החיצוניות מרחוק לא משנה היכן אתם נמצאים. אם חיישן תנועה מופעל, מצלמה תידלק והאפליקציה תשלח לכם הודעה. זה מאפשר לכם לצפות במה שהמצלמה צופה ולהגיב אליו.

 • באמצעות מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות יסופק לכם ראיות לפשעים – בשביל זה מרבית בני האדם מקבלים מצלמות אבטחה חיצוניות. אף במידה ועסקינן אודות נזק לבית שלכם, ואף במידה ועסקינן אודות עדות לאדם ספציפי שביצע פריצה, מצלמות אבטחה חיצוניות יאפשרו לכם לראות בדיוק מה התרחש בעוד שבוצע פשע ברכוש שלכם.

 • מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות עוזרות לכם לצפות בחיות מחמד – ומאותן סיבות, מצלמות אבטחה חיצוניות הינן דרך נפלאה לראות מה חיות המחמד שלכם עושות בזמן שאתם לא בבית. זה יכול להיות נהדר יותר מכדי להבין אם חיות המחמד שלכם גורמות נזק או מעמידות את עצמן בסכנה או עושות את הדברים האלה לשכנים שלכם. וכמובן, אם חיות המחמד של השכנים שלכם ימצאו את דרכן לבית שלכם או לבית שלכם, אז מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות היא דרך טובה לזהות זאת. חיות מחמד עשויות לגרום נזק, ואם אין לכם חיות מחמד ואתם לא רוצים את הנזקים האלה אז אתם צריכים להוכיח שהם קורים.

 • פועלו של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות עוזר לכם לתכנן את האבטחה שלכם – אולי הנכס שלכם נפרץ, שמא זאת הייתה שיחה קרובה, או שמא פשוט זיהיתם דבר מה לא במקום. אך לראות את הדירה שלכם דרך העיניים של מצלמת אבטחה חיצונית יכול לעזור לתת לכם מושג היכן יש חולשות באבטחה שלכם. הדוגמה השכיחה ביותר לכך היא בעוד בני האדם צופים בחצר האחורית שלהם ומבינים שיש חלון נגיש בבירור בלי כל מנעול וזכוכית חלשה ממש ליד הדלת המחוזקת שלהם.

 • שירותיו של מתקין מערכת מצלמות אבטחה חיצוניות עוזרים לכם לצפות בילדים – אנשים נוטים להתעלם מהיתרון הזה, אך כנראה שיש לכם כל אבא עסוק ואימא עייפה מרימים גבות לנוכח האפשרויות שזה מציע. מצלמות אבטחה חיצוניות יכולות לשמש כמו צגי תינוקות הייטק. במקום רק לצפות בילד כשהוא ישן, הם יכולים לצפות בו בזמן שהם משחקים בחוץ או אפילו בבית לבד אם הם גדולים מספיק בשביל זה.

מה יניע אתכם לבחור מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות?

למצלמות אבטחה עם סוללות יש המון יתרונות על פני יחידות מצלמות אבטחה שאתם צריכים לחבר פיסית זאת הסיבה שיותר ויותר בני אדם עוברים למצלמות אבטחה עם סוללות קלות לשימוש. והנה בדיוק מה שיניע אתכם לבחור מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות:

 • הרבה אנשים מוצאים את מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות האלה כמועדף עליהם, מכיוון שהוא יכול לאפשר לכם לגשת לצילומי המעקב שלכם מהמחשבים ומהמכשירים האחרים שלכם. זה יכול להפוך את הרכישה ואת פועלו של מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות למשתלמת הרבה יותר, וזאת משום שאתם לא צריכים לדאוג לגבי רכישת מערכת מצלמות אבטחה עם סוללות עצמאיות אם אתם לא רוצים או אם אתם תחת מסגרת תקציב מצומצמת. במקום זאת, אתם יכולים לעשות שימוש במחשב שכבר יש לכם. אנשים אחרים אוהבים לגשת לצילומי מצלמות אבטחה עם סוללות שלהם מהמחשב הנייד או מהמחשב הנייד שלהם מכיוון שהם אוהבים להיות מסוגלים לפקוח עין על הבתים או העסקים שלהם כשהם לא, לדוגמה – כשהם מטיילים או כשהם בבית ולא יכולים לפקוח עין פיסית על מה שקורה בעסקים שלהם.

 • אתם בטוח תגלו פעולתו של מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות היא קלה. זה עשוי לעזור להוזיל את עלות ההתקנה, משום שאתם עשויים לגלות שאתם יכולים בלי כל בעיה להשתמש בשירותיו של מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות, או בכלל להזדקק לבעל מקצוע, ואפילו מתקינים מקצועיים לא גובים כה הרבה כסף עבור השירותים שלהם. בעצם, זה קל להגדיר את מצלמות האבטחה עם הסוללות, באופן הזה שתוכלו לעשות זאת במהירות, בעוד שאתם מבינים שאתם צריכים מערכת מצלמות אבטחה עם סוללות, ואתם אפילו לא צריכים לדאוג שזה ייקח את כל סוף השבוע.

 • אחת הסיבות העיקריות לכך שהמון בני אדם בוחרים להשקיע במצלמות אבטחה המופעלות על ידי סוללה היא משום שאפשר למקם אותן בלי כל בעיה באזורים שבהם מצלמות אבטחה אחרות לא יכולות. כמו למשל – אתם ממש לא צריכים לדאוג להבין כיצד להעביר חוט למצלמת האבטחה שלכם בשביל להתקין אחת במקום שבו אין לכם שקעי חשמל.

 • יתרון נוסף של מתקין מצלמות אבטחה עם סוללות הוא העובדה שאתם לא צריכים לדאוג כל כך מפורצים או מגנבים שיחתכו את החוטים. כאשר הן אינן מותקנות כהלכה, מערכות מצלמות אבטחה המשתמשות בחוטים יכולות להיות קלות להתעסק בהן; זה יכול להיות מפתה עבור ונדלים, וזה יכול להקל הרבה על פושעים לחתוך את החוטים ולמנוע מעצמם להיתפס בקלטת.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה חיצוניות עם סוללות

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה חיצוניות עם סוללות. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה חיצוניות עם סוללות הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה חיצוניות עם סוללות יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה חיצוניות עם סוללות מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם