התקנת מצלמות אבטחה » מתקין מצלמות אבטחה בישראל » מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון – מתקין מצלמות אבטחה בחולון

מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון – מתקין מצלמות אבטחה בחולון

טבלת מחירים של התקנת מצלמות אבטחה בחולון

סוג התקנת מצלמות אבטחה בחולוןמחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון
2 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-649 ש"ח
4 מצלמות אבטחה פרוויז'ןהחל מ-1,149 ש"ח
2 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-499 ש"ח
4 מצלמות אבטחה דאווההחל מ-899 ש"ח
2 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-699 ש"ח
4 מצלמות אבטחה הייקוויז'ןהחל מ-1,299 ש"ח
*המחירים לא כוללים מע"מ כחוק + התקנה**המחירים משתנים בהתאם לאיכות המצלמות

אף במידה ועסקינן אודות פריצה, גניבה מחנויות, ונדליזם, ואף במידה ועסקינן אודות סוג אחר של מעשה פלילי, כל בעל חברה, ארגון או עסק חייב להתמודד עם הסיכונים של אובדן או נזק שייגרמו לעסק שלו.

החדשות הטובות, שאתם יכולים להפחית משמעותית את הסיכונים הללו באמצעות שירותיו הנאמנים של מתקין מצלמות אבטחה בחולון. מצלמות אבטחה מציעות דרך להרחיב את טווח ההגעה של העיניים והאוזניים שלכם, הן מאפשרות לכם לשמור מקרוב על החברה שלכם מכל מקום ובכל זמן. מצלמות האבטחה מספקות לכם, ואף לעובדים וללקוחות שלכם, שקט נפשי גדול יותר כדי שתוכלו להתרכז במה שאתם עושים הכי טוב. כדאי לכם ממש להקפיד על קריאה של תחילת המאמר הזה ועד לתומו, וכך תגלו הכול על מתקין מצלמות אבטחה בחולון ואף על מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון.

התקנת נצלנות אבטחה בחולון

לפי מה תבחרו מתקין מצלמות אבטחה בחולון?

קיימות סיבות רבות למה רצוי להשקיע במערכת מצלמות אבטחה מהבית או העסק. מערכת מצלמות אבטחה ראויה יכולה לספק רמה נוספת של אבטחה המאפשרת לכם לפקוח עיניים על הנכס, לא משנה באיזו שעה ביום. כמו כן, אתם יכולים פקח על אזורים מסוימים כדי להבטיח בטיחות ופרטיות. חשוב לבחור מתקין מצלמות אבטחה בחולון שיש לו את הניסיון ומי שאפשר לסמוך עליו. וכך תבחרו מתקין מצלמות אבטחה בחולון:

 • תבחרו מתקין מצלמות אבטחה בחולון עם ניסיון בהתקנת מצלמות אבטחה – כשאתם מחפשים מתקין מצלמות אבטחה בחולון, תקפידו לבחור באחד שיש לו ניסיון במעקב והתקנת חומרה שתשמור על אבטחת הנכס שלכם. מערכות מצלמות אבטחה ייחודיות במיקום המצלמה ובכבלים, באופן הזה שאפשר לגשת לכל הצילומים מנקודה מרכזית. אם אתם שוכרים מתקין מצלמות אבטחה בחולון של מכיר את הטכנולוגיה הזאת, מן הסתם שתבזבזו זמן והוצאות כספיות לריק.

 • מתקין מצלמות אבטחה בחולון מנוסה יכול לייעץ לכם על המקום הטוב ביותר להציב את מצלמות האבטחה שלכם וליידע ​​אתכם על חומרת המעקב הטובה ביותר לקנות. מתקין מצלמות אבטחה בחולון מנוסה יוכל לסקור את הרכוש שלכם, ואף להצביע על האזורים הרגישים לזירות פשע, תאונות או פעילות חשודה אחרת.

 • מתקין מצלמות אבטחה בחולון  יוכל לעזור לכם בהתלבטות שבין מעקב מגורים לבין מעקב מסחרי – דבר נוסף שכדאי להביא בחשבון כשאתם מחפשים מתקין מצלמות אבטחה בחולון הינו האם אתם צריכים מעקב עבור נכס מגורים או עבור נכס מסחרי? חלק מהמתקינים בחולון נותנים שירות רק לזו או אחרת. מעקב אחר מגורים ומסחר יכול להיות שונה בכמה דרכים. מערכות מצלמות מסחריות צריכות לכלול חומרה שיכולה לצלם צילומים על פני שטח רחב, כמו למשל – מחסן או רצפת קמעונאות. מערכות מעקב אלו מחוברות בעזרת כבלי רשת שבדרך כלל ייפגשו בחדר אבטחה.

 • למצלמות אבטחה מסחריות רבות יש זום אופטי, שבו אפשר להגדיל ולהקטין אותן כדי ללכוד פרטים נוספים. מערכת מצלמות אבטחה למגורים יכולה להיות פשוטה יותר בהשוואה למערכת מצלמות אבטחה מסחרית. למערכות מגורים על פי רוב תותקן חומרה פשוטה יותר במקומות אסטרטגיים ברחבי הנכס. חומרה זאת יכולה להתמקד בנקודה קבועה או לסרוק קדימה ואחורה. בדרך כלל ניתן לגשת לצילומים דרך טלפון סלולרי או מחשב.

האם מתקין מצלמות אבטחה בחולון טוב בשבילכם ולמה?

ברור מאליו כי מתקין מצלמות אבטחה בחולון טוב בשבילכם,הנה למה:

 • באמצעות השירותים של מתקין מצלמות אבטחה בחולון תמנעו פשיעה – קודם כל, מצלמות אבטחה ממוקמות היטב פועלות כגורם מרתיע בפני פושעים לעתיד. רק נוכחותם גורמת לגנבים לשים לב ולבחור במקום אחר, קל יותר לפרוץ אליו או להשחית. כדי להיות גורם הרתעה יעיל, עדיף להתקין מספר מצלמות אבטחה שאפשרי לראות מכל נקודת כניסה פוטנציאלית.

  בנוסף לכך, מצלמות אבטחה מוכיחות כאמצעי מרתיע פשיעה יעיל עוד יותר כשהן משולבות עם אביזרי אבטחה אחרים, כמו לדוגמה – אורות מופעלים בתנועה, סירנות ואזעקות אבטחה. מצלמות אבטחה מהוות גם גורם מרתיע לפשעים שבוצעו באמצעות צוות העובדים שלכם. בשל כך שהעובדים יודעים שצופים בהם, הפיתוי לגנוב מהעסק שלכם פוחת באופן דרמטי.

 • לשקט נפשי מוחלט, שלבו מערכת מצלמות עם מערכת אזעקה אבטחה והגבירו את ההגנה הכוללת שלכם. האזעקה פועלת כמחוון פריצה נוסף. גלאי תנועה, מעברי קנים לדלתות וחלונות, סירנות אינטנסיביות והרתעת צורחים יכולים כולם לעזור במאבק נגד נזק או שבירה וכניסה לעסק שלכם. ניתן לנטר את האותות הללו בכל שעות היממה, באמצעות חדר הבקרה של מתקין מצלמות אבטחה בחולון. אתם אף עשויים לבחור לקבל את כל האותות לאפליקציה שלכם לטלפון הנייד. חברות הביטוח נראות טובות בהגנה על אבטחה ומציעות הנחה על הפרמיות שלכם.

 • שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה בחולון מאפשרים מעקב אחרי תנועה – מצלמות אבטחה מעניקות לכם את היכולת לנטר ולתעד את המתרחש בשטח העסק שלכם בכל רגע נתון. מצד אחד, יש לכם ניטור מקצועי, הווה אומר – כאשר חברת אבטחה אחראית לפקוח עין על המקום שלך בכל עת. במקרה שמשהו יקרה, חברת האבטחה תודיע למחזיקי המפתחות, הסיירת ו/או המשטרה. מצד שני, אתם יכולים לבחור במעקב עצמי, שבו אתם תהיו האחראיים לפקוח עין על כל המתרחש בעסק שלכם. הודעות דחיפה יכולות להתריע בפניכם לבדוק את הצילומים החיים שלכם ולפעול לאלתר.

  ניטור מצלמות האבטחה שלכם עשוי לקבל חיזוק ניכר באמצעות תכונות לרבות – זיהוי התראה על חדירת קו. אתם יכולים גם לקבל הודעה באפליקציית הטלפון הנייד החכם שלכם באם התרחשה פריצה בקו הייעודי שלכם בלוחות זמנים מוגדרים. אתם יכולים להפעיל או לכבות תכונה זו מאפליקציית הטלפון החכם. במוצרי מצלמות מסוימים, תכונה זו יכולה לאותת על צפירה ואורות מהבהבים בעת חציית הקו.

מה הוא מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון?

והנה ההיבט של מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון :

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון של התקנת מצלמת אבטחה ממונעת – בין מאתיים וחמישים ₪, לבין שלוש מאות חמישים ₪, בעוד העלויות מתייחסות להתקנה של מצלמת אבטחה מתקדמת PTZ, שמאפשרת הטיה וציוד לכל מיני מקומות של זוויות הצפייה.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון של התקנת מצלמת IP קבועה – בין שלושת אלפים וחמש מאות ₪, לבין חמשת אלפים ₪.

 • מחיר התקנת מצלמות אבטחה בחולון של התקנת מצלמת אבטחה IP קבועה – בין שלושת אלפים וחמש מאות ₪, לבין חמשת אלפים ₪, בעוד העלויות מתייחסות להתקנה של מצלמת אבטחה IP פנימית, שמתחברת לטלפון נייד או לאינטרנט, כאשר המחיר שלה יכול להתייקר בשיעורים של בין עשרים לבין שלושים אחוזים.

שאלות נפוצות על התקנת מצלמות אבטחה בחולון

שאלה מצויינת אך לצערנו לא ניתן לענות עליה במשפט אחד, ולכן כתבנו עבורכם מאמר מפורט על התקנת מצלמות אבטחה בחולון. קיראו את המאמר בקפידה כדי ללמוד עוד על הנושא.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה בחולון הוא מאוד דינמי ומשתנה בהתאם לאיכות העבודה והמוצר שאתם מחפשים ולכן לרוב אנחנו משלבים טבלת מחירים מוערכים בתחילת המאמר אך אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדוייקת אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון המצורף לעמוד.
ברור – אנחנו מספקים שירותי התקנת מערכות אבטחה ומיגון בכל הארץ, ולכן אם אתם מחפשים התקנת מצלמות אבטחה בחולון יש להתקשר אלינו בכדי שנוכל לתאם הגעה גם אליכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על התקנת מצלמות אבטחה בחולון מלא טופס או חייג
050-8004491

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם